Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Kazım Kimdir? Gerçek Hayatı

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Bir Annenin Günahı Kazım kimdir sorunun yanıtını sizler için derledik.

“A Mother’s Guilt” adlı dizinin uyarlaması olan Bir Annenin Günahı dizisi çekimleri koronavirüs nedeniyle sekteye uğrasa da dizi yeni sezonda ekranda olacak.bir annenin gunahi kazim kimdir resmi (2) (1)

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan, Limon Film imzalı Bir Annenin Günahı dizisindeki önemli karakterlerden biri de Kazım karakteri olacak. Kazım, Neriman’ın abisidir. Tek derdi Suna ile evlenmektir. Bir Annenin Günahı Kazım rolüne ise bakın hangi popüler oyuncu hayat verecek!

Bir Annenin Günahı Kazım Gerçek Adı Dizileri

Emir Çiçek Bir Annenin Günahı Kazım rolüne hayat vermektedir. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde İstihbaratçı Tuncay rolüne hayat vermiştir. emir cicek resmi

Emir Çiçek 1970 doğumlu. Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu evli ve iki evladı var. Bursa Devlet Tiyatrosunda çalışmakta. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Çiçek, Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen dizisi “Arka Sokaklar” dizisinde rol almıştır.

Bu dizide Sami karakteriyle seyirciyle buluşan Çiçek daha önce “Çiçek Taksi”, “Süper Baba”, “Tatlı Hayat”, “İntikam”, “Yaz Evi”, “Yaprak Dökümü”, “Poyraz Karayel”, “Yanık Koza”, “Serçe Sarayı”, “Al Yazmalım” adlı yapımlarda rol almıştır. 

Tam fanatik Galatasaraylı olan Çiçek’in ilk dizi deneyimi “Süper Baba” dizisiyle olmuştur. Bu dizide bir doktora hayat veren oyuncu hemen sonra “Yaz Evi” dizisinde Alican karakterini canlandırmıştır. “Yanık Koza” dizisinin Yaşar Çatak’ı olarak seyirciyle buluşan oyuncu dört sezon boyunca Sami karakterini canlandırmıştır.

Bu karakterle hafızalara kazınan Çiçek “Yaprak Dökümü” dizisinde de Sırrı rolüyle tam not almayı başarmıştır. Unutulmaz dizilerden olan “Poyraz Karayel” dizisinde Şevket Çetin karakterini canlandıran oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Kazım rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu