Kim Kimdir

Bir Annenin Günahı Meryem Kimdir? Gerçek Adı

Bir Annenin Günahı Meryem kimdir, Bir Annenin Günahı Meryem gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Limon Filmin yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlayan kadrosunda Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas, Pamir Pekin, Nefise Karatay, Gökçe Özyol, Onuryay Evrentan, Alihan Türkdemir, Emir Çiçek, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Hüseyin Turunç, Mina Derman, Deniz Ertürk’ün olduğu Bir Annenin Günahı dizisinde Meryem karakteri dikkat çekmekte.bir annenin gunahi meryem kimdir resmi

Peki Bir Annenin Günahı Meryem rolüne hayat veren oyuncu kim, daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları ile yazımızda devam edelim.

Bir Annenin Günahı Meryem Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Esra Gönen Bir Annenin Günahı Meryem karakteriyle ekranlara gelmektedir. Yer aldığı ilk dizi olan Bir Annenin Günahı dizisinde dikkat çeken oyuncu, tiyatro oyunlarıyla adını duyurmuştur.esra gonen resmi

2018 yılında “Prömiyer Partisi” adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncu Famelog Talent oyuncusudur. 1980 yılında dünyaya gelen oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır.

Esra Gönen Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu 40 yaşındadır.

Esra Gönen Dizileri ve Filmleri

  • Bir Annenin Günahı (Meryem) – 2020

Esra Gönen Reklam Filmleri

  • TEGV – 2020
  • Profilo – 2020

Esra Gönen Tiyatro Oyunları

  • Prömiyer Partisi
  • Eski Fotoğraflar

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu