Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Oyuncuları Fox Tv’nin Yeni Dizisi

Limon Film imzalı Fox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Bir Annenin Günahı oyuncuları netleşmeye başladı. İşte merakla beklenen o kadro!

Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu Oldukça İddialı!

Fox Tv’nin yeni dizisi, “Savaşçı” “Avlu” gibi iddialı dizilerin yapımcısı olan Limon Film yeni dizisi Bir Annenin Suçu ile dizi takipçilerini heyecanlandırdı. Limon Film-Hayri Aslan’ın yapımcısı olan dizinin yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman oturmakta.

Özge Özberk (Suna)

Ağustos, 1976 tarihinde dünyaya gelen oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde rol almış olan Özgür Özberk ile kardeştir. Müjdat gezen Sanat ve Kültür Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almış olan oyuncu, yönetmenlik de yapmıştır.

ozge ozberk resmi

Dans konusunda da oldukça iyi olan oyuncu mezuniyetin ardından pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Beşiktaş Kültür Merkezi ekibinde rol aldığı oyunlarla büyük beğeni alan Özberk, Cem yılmaz’ın meşhur filmlerinden biri olan “GORA” adlı filmde Ceku rolüyle herkesin dikkatini çekti.

“Bababm ve Oğlum” filminde rol alan oyuncu Birgül karakterine hayat vermiştir. Yine rol aldığı “Mavi Gözlü Dev” adlı filmde nazım hikmet’in sevgilisi olan Münevver karakterine hayat vermiştir.

“Çemberimde Gül Oya” dizisinde Yurdanur, “Kırık Kanatlar” adlı tarihi dizide Nazlı, “Geniş Zamanlar” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir.

“Sinekli Bakkal” romanının dizi versiyonunda Rabia karakterine hayat veren oyuncu, “Yol Arkadaşım” dizisinde de Ayla karakteri ile ekran karşısına geçmiştir.

“Canım Babam” dizisi Cansu rolüne hayat veren güzel oyuncu “Pis Yedili” dizisinde de rol aldı. Kardeşiyle birlikte kurduğu yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği filmde – N’apcaz Şimdi – rol aldı.

“Hayat Ağacı”, “Evlenmeden Olmaz” dizilerinde yer alan oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Pastel film imzalı “Kalbimdeki Deniz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide baş rolde yer alan oyuncu deniz karakterine hayat vermiştir.

Mehmet Aslantuğ (Sadri)

Eylül 1961 yılında Karadeniz kıyısındaki ilimiz olan Samsunda dünyaya gelen  oyuncu Mehmet Aslantuğ şua 57 yaşındadır.

Terazi burcu olan Mehmet Aslantuğ ilk kez kamera karşısına 1985 yılında “Akrep Burcu” sinema filminde “Medet Akrep” karakterine hayat vermesi ile oyunculu profesyonel oyunculuk hayatına başlayan Mehmet Aslantuğ, ilk dizisi ise bölüm oyuncusu olarak katıldığı 1987 yılında “Belene” dizisinde “Ahmet Öğretmen” karakterini canlandırmıştı.Mehmet Aslantuğ resmi

2018 yılına kadar toplamda 37 den fazla yapımda yer alma başarısını göstermiş usta oyuncu “Kardeş çocukları” dizisinde Yıldırım karakterini canlandırmadan hemen önce “Direniş Karatay” sinema filminde “Emir Celalettin Karatay” karakteri ile kendisini izlemiştik.

Mert Yazıcıoğlu (Yusuf)

Son olarak Kanal D ekranlarının fragmanlarıyla adından çokça söz ettiren dev bütçeli dizisi Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Korkut karakterine hayat vermiştir.mert yazıcıoğlu resmi Genç oyuncu daha önce rol dizilerle büyük beğeni almayı başarmıştı. Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Büşra Develi, Sedef Avcı, Gürkan Uygun gibi oldukça deneyimli oyuncularla beraber rol alacağı Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde canlandıracağı Korkut karakteri ile de adından söz ettirmeye geliyor.

Daha önce rol aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide rol almış olan oyuncunun adını duyurduğu bir diğer dizi de Karagül adlı dizi olmuştur. 1993, Denizli doğumlu olan karizmatik oyuncunun tarz değişikliği takipçileri tarafından sosyal medyada beğeni almış ve yabancı oyunculara benzediği söylenmiştir.

Ortaokul ve İlkokulu İstanbul’da okuyan oyuncu üniversiteyi de İstanbulda bulunan Aydın Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu üniversitede İşletme Bölümü mezunu olmasının ardından yüksek lisansını da bu bölümde tamamlamıştır.  Bir tesadüf ile hayatında yeni bir sayfa açan Yazıcıoğlu, bir anda kendini kamera önünde bulmuştur.

Üç Mota Atölyesi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu, daha önce Dedemin İnsanları dizisinde dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Ardından da Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizi ile yıldızı parlamıştır.Bu dizide Fırat karakteri ile fenomen hale gelen oyuncu bu dizinin ardından da Karagül adlı dizi ile bir kez daha oyunculuğunu konuşturmuştur. “Bir Litre gözyaşı” dizisinde Mahir rolüyle büyük başarı elde etmiştir. 

Hafsanur Sancaktutan

En son “Aşk Ağlatır” dizisinde baş rolde yer alan oyuncu Ada rolüne hayat verdi. Gülperi dizisinde karşımıza çıkan ve oyunculuk sektörüne yakın zaman da adım atan Hafsanur 20 Mart 2000 doğumludur.hafsanur sancaktutan resmi

Henüz 19 yaşında olan Sancaktutan, ilk defa kamera karşısına 2018 yılında Gülperi dizisi ile başlamıştır. “Servet” isimli dizinin oyuncu kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı dizilerde eleştirmenlerden tam not almayı başardı.

Deniz Barut

Mart 1983 tarihinde Denizli’de hayata gözlerini açan Deniz, balık burcudur. Sporcu olmak isteyen bu alanda Eskişehir Üniversitesi Spor akademisini başarı ile tamamladıktan sonra profesyonel Voleybolcu olmuştur. Kariyerini bu alanda ilerletmek isterken talihsiz bir sakatlık yaşaması sonrasında çok sevdiği voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır.deniz barut resmi

Hobi olarak yaptığı fotoğraf çekmeyi profesyonelliğe taşımak için Bahçeşehir Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümünü okuyup bu işin lisans düzeyinde eğitimini almıştır. Bu arada katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olunca aranan model olmaya başlar.

Sportmen, Fotoğrafçı model oyunculuk üzerine yeteneğinin olduğunu anlayınca oyunculuk üzerine özel bir eğitim almıştır. İlk kez TV karşısına 2006 yılında “Kaybolan Yıllar” adlı dizide bölüm oyuncusu olarak bu sektöre adım atar.

Beş yıl aradan sonra 2011 yılında “Elde Var Hayat” dizisinde “Öğretmen Yüksel” karakteri ile yeniden karşımıza çıktı. Burada ki performansı çok beğenilen Deniz,ardından aynı yıl bir başka dizi olan “Anneler Ve Kızları” dizisinde “Çağla” karakteri olarak karşımıza çıktı.

Deniz’in dikkatleri üzerine çektiği dizi ise 2014 yılında yayınlanan “Kara Para Aşk” dizisinde Pınar rolü ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Avlu dizisine dahil olmadan evvel 2017 yılında “Poyraz Karayel Karamürsel Sermaye” sinema filminde oynamıştı. Son olarak ise “Avlu” dizisinde Melis adında bir psikologa hayat verdi.

Pamir Pekin

31 Mayıs 1979 tarihinde güzel şehir İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Marmara Üniversitesi Ekometri bölümü mezunudur.pamir pekin resmi

Komiser Nevzat dizisiyle sektöre adım atan oyuncu, daha sonra Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Keskin Bıçak, Günce, Güzel Çirkin, Tozlu Yollar, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır. “Tutsak” dizisinde Kenan karakterine hayat vermiştir.

Engin Benli

 Kendisini aslında bir çok diziden tanısak da akıllarda “Kanıt”  dizisindeki “Orhan Başkomiser” rolü ile çok beğeni topladı. Usta oyuncu Ocak 1970 yılında İzmir’de hayata gözlerini açmıştır. Kova burcu olan Engin Benli, oyunculuk üzerine eğitimini “Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı oyunculuk” bölümünden mezun olmuştur. Engin Benli Resmiİlk kez kamera karşısına, 2004 yılında yayınlanan Büyük buluşma dizisinde ekran karşısına çıkmıştır. 2006 yılında ise sinema filmi olan “Polis” filminde “Volkan” karakterine hayat vermiştir. Sonrasında “Arka Sokaklar” dizisinin setinin tozunu yutmuştur.

Daha sonra 2007 yılında yayınlanan “Gazi” adlı dizide konuk oyuncu olma başarısını göstermiştir. 2010 yılına gelindiğinde, belkide bir çoğumuzun oyuncuyu burada tanıdığı “Kanıt” adlı dizide “Başkomiser Orhan” karakterine hayat vermişti.

Yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olması burada geçirdiği 4 sezonun büyük etkisi oldu. Buradaki rolü iyi olsa da “Poyraz Karayel” adlı dizisindeki “Zafer” rolü ile kötü karakteri de başarı ile canlandırmıştır.

  “Adı Efsane” adlı dizide “Sinan” karakterine hayat veren Engin bey, son olarak Fox TV ekranlarının sevilen askeriye dizisi, “Savaşçı” dizisinde uluslararası bir terörist olan Kuzgun karakterine hayat vermişti. Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Koca Koca Yalanlar” dizisinde “Erdem” rolü ile bölüm oyuncusu olarak katılmıştı. Son olarak “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Alıncak karakterine hayat vermiştir. 

Didem İnselel

Temmuz 1976 doğumlu olan güzel oyuncu, daha önce gençlik dizisi olan Kavak Yelleri adlı dizide Gönül olarak seyirci ile buluştu. Sunuculuk deneyimi de olan oyuncu Melodi adlı programın sunucusu olarak ekranlara geldi. Pek çok reklam filminde ve kısa filmde rol almış olan oyuncu Atv’de Camdan Papuçlar adlı dizide yer almıştır.didem inselel resmi

Show Tv’de 29-30 adlı dizide rol alan oyuncu, yine aynı kanalda yayınlanmış olan Sahte Prenses adlı dizide de rol almıştır.

Ne Yapmalı adlı programda Fatih Portakal ile birlikte sunuculuk yapan oyuncu, TRT1’de yayınlanan Zeynep Çamcı’nın başrollerinde rol aldığı Beni Böyle Sev adlı dizide rol aldı. Bu dizide İnci karakterine hayat veren oyuncu iki sezon boyunca O Hayat Benim adlı dizide Fulya karakteri ile büyük beğeni aldı. Son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde Gözde karakterine hayat vermiştir. 

Gökçe Özyolgokce ozyol resmi

Burak Demir (Kazım)

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu “Bizim Evin Halleri” dizisinde Rüzgar; “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hüseyin Çavuş rolleriyle hafızalara kazınmıştır.bir annenin gunahı kazim resmi

Oyuncu Murat Demir ile kardeş olan Burak Demir, rol aldığı filmlerle de adından söz ettirmeye devam etmiştir. Oyuncu son olarak “Sevgili Geçmiş” dizisinde Okan karakterine hayat vermiştir.

Onuryay Evrentan

Mart 1974, Ankara doğumlu olan oyuncunun babasının adı Onurdur. Kızına da kendi ismini vermek isteyen babası Onuryay adını vermiştir. Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan güzel oyuncu Trt 1 ekranlarında yayınlanan Tersine Akan Nehir adlı dizide canlandırdığı Raziye karakteri ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.onuryay evrentan avlu resmi

 Oyuncu ayrıca Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünde de eğitim almıştır. Fox Tv ekranlarının Limon Film yapımı Savaşçı dizisinde Rojda karakterine hayat vermiştir. Son olarak “Avlu” dizisinde Özlem karakterine hayat vermiştir.

Ümmü Putgül

Ocak ayında Muğla’da hayata gözlerini açan Ümmü Putgül, kova burcudur.  Oyuncu Eskişehir Üniversitesinden mezun olduktan sonra İngiltere’ye gidip orada oyunculuk üzerine eğitimi almak için belli bir süre yurt dışında kalmıştır.

Avlu Dudu'nun gerçek adı ne Resim 1

İlk kez kamera karşısına 2015 yılında yayınlanan “İftarlık Gazoz” adlı sinema filminde “Gülizar” karakteri ile bu sektöre giriş yaptı. İki yıl aradan sonra yine bir sinema filmi olan “Saf” isimli filmde rol aldı. Avlu dizisine dahil omadan önce son olarak yer aldığı proje gene bir sinema filmi olan “Sınırlar” filminde yer almayı başarmıştı. Son olarak “Avlu” dizisinde Dudu karakterine hayat vermiştir. 

Ayça İnci

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1993 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Dedesi oyuncu olan Bilal İnci’dir.ayca inci resmi

Kardeşi Ayçin İnci de kendisi gibi oyuncudur. Üsküdar Lisesi mezunlarındandır. Daha lisede öğrenci iken reklam filmlerinde rol alan oyuncu, şarkı kliplerinde de yer almıştır.

“Borsa” dizisiyle dizi sektörüne adım atan İnci, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sinema, Müzikal ve Tiyatro eğitimi alan Ayça İnci, “Alacakaranlık” dizisiyle dikkat çekti.

2016 yılında “Arka Sokaklar” dizisinde Yonca karakterine hayat veren oyuncu, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak “Bir Annenin Günahı” dizisinde rol alacak oyunculardan biridir.

İsmail Düvenciismail duvenci resmi

Hamit Demirhamit demir resmi

Mina Dermanmina derman resmi

Deniz Ertürkdeniz erturk resmi

Koray Elibolkoray elibol resmi

Ilgaz Kayailgaz kaya resmi

Alihan Türkdemiralihan turkdemir resmi

Hüseyin Turunç (Kahraman)

Bir Annenin Günahı dizisinde Kahraman rolüne hayat verecek. Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesinde ve Erciyes Üniversitesinde lisans eğitimi görmüştür.bir annenin gunahı kahraman kim resmi

Aslen Gaziantepli olan Hüseyin şu an çekimlerden dolayı İstanbul da yaşamaktadır. Daha önce 2016 yılında yayınlanan “İftarlık Gazoz” sinema filminde oynamıştır. Yer aldığı bir diğer yapım ise “61 gün” adlı yapımdır.

“Karagül” dizisinde de rol almış olan Hüseyin Turunç, son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Demet Evgar’ın olduğu “Avlu” dizisinde Gardiyan Hüseyin rolüne hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu