Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Sadri Kim? Borcunu Ödeyebilecek Mi?

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Bir Annenin Günahı heyecanla beklenirken oyuncu kadrosundaki isimler de dizi hakkında detayları paylaşmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Bir Annenin Günahı Sadri kim sorusunun yanıtı vereceğiz.

Sadri Bey, bir inşaat şirketinin başındaki isimdir. Geçmişte maddi açıdan zor anlar yaşamış, babası vefat etmiş olan Sadri batağın eşiğinde olunca çözüm olarak hayat sigortasından yararlanmaya karar verir ve kendisini öldürmesi için Suna’yı ikna eder.

Ünlü bir iş adamı olan Sadri Bey, iş yerinde yaşanan sıkıntılar sonrasında öyle bir borca girer ki ne yapacağını şaşırır. Bu borcu ödemek için elinden tutuyormuş rolü yapanlar ise Sadri için zor anların yaşanmasına neden olacaktır ancak bu durumu Sadri Bey önceden düşünemez. 

Bir Annenin Günahı Sadri Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Kanal D’de başlayacak olan Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri karakterine hayat veren oyuncu Musa Uzunlar. Son olarak “Çukur” dizisinde rol almış olan oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde başrolde yer almaktadır.

1959 senesinde tatil şehrimiz Antalya’da dünyaya gözlerini açan usta oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aslen Niğdeli olan oyuncunun en çok adını duyduğumuz dizi Poyraz Karayel dizisi olmuştur.musa uzunlar resmi 1

Bursa, İstanbul ve Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmış olan usta oyuncu Devlet Tiyatroları Spor Kulubü ve Opere ve Bale Çalışanları Vakfında da yöneticilik deneyimine sahiptir.

Poyraz Karayel‘de canlandırdığı Bahri Umman rolüyle hafızalarda yer etmiştir. Daha önce rol aldığı pek çok dizi, sinema filmi ve tiyatro bulunan oyuncunun rol aldığı birkaç yapımı hatırlayacak olursak;

Kurtlar Vadisi Gladio, Açlığa Doymak, Karanlıklar Çiçeği, Kurtlar Vadisi Pusu, Yağmur Zamanı, Merdoğlu, Ateş Dansı, Süper Baba, Geçmiş Bahar Mimozaları, Nilgün, Hayal Kurma Oyunları…

2017 senesinde ise adını sıka duyduğumuz Recai Cingöz adlı yapımda yer almış olan oyuncu 73 kilo ve 1,80 boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu