Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Sadri Kim? Borcunu Ödeyebilecek Mi?

Fox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Bir Annenin Günahı heyecanla beklenirken oyuncu kadrosundaki isimler de dizi hakkında detayları paylaşmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Bir Annenin Günahı Sadri kim sorusunun yanıtı vereceğiz.

Ünlü bir iş adamı olan Sadri Bey, iş yerinde yaşanan sıkıntılar sonrasında öyle bir borca girer ki ne yapacağını şaşırır. Bu borcu ödemek için elinden tutuyormuş rolü yapanlar ise Sadri için zor anların yaşanmasına neden olacaktır ancak bu durumu Sadri Bey önceden düşünemez.

Bir Annenin Günahı Sadri Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Fox Tv’de başlayacak olan Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri karakterine hayat veren oyuncu Mehmet Aslantuğ’dur. Dizi hakkında şu sözleri dile getirmiştir.

Hayat şöyle akar bazen… İki kadim dost koluna girer, ‘Hadi gidiyoruz’ der… Sen de nereye diye sormazsın! Yazar Ahmet Yurdakul, yönetmen Yüksel Aksu benim için öyledir.

Eylül 1961 yılında Karadeniz kıyısındaki ilimiz olan Samsunda dünyaya gelen  oyuncu Mehmet Aslantuğ şu an 59 yaşındadır.mehmet aslantug resmi

Terazi burcu olan Mehmet Aslantuğ ilk kez kamera karşısına 1985 yılında “Akrep Burcu” sinema filminde “Medet Akrep” karakterine hayat vermesi ile oyunculu profesyonel oyunculuk hayatına başlayan Mehmet Aslantuğ, ilk dizisi ise bölüm oyuncusu olarak katıldığı 1987 yılında “Belene” dizisinde “Ahmet Öğretmen” karakterini canlandırmıştı.mehmet aslantug resmi

2018 yılına kadar toplamda 37 den fazla yapımda yer alma başarısını göstermiş usta oyuncu “Kardeş çocukları” dizisinde Yıldırım karakterini canlandırmadan hemen önce “Direniş Karatay” sinema filminde “Emir Celalettin Karatay” karakteri ile kendisini izlemiştik.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu