Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Suna Kim? Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Bir Annenin Günahı baş rol oyuncusu netleşti. Son olarak “Kalbimdeki Deniz” dizisi ile dikkat çeken Özge Özberk dizide baş rolde yer alacak. Bir Annenin Günahı Suna kim sorusunun yanıtı sizlerle!

İlk olarak Annelik Suçu olarak adını duyuran Bir Annenin Günahı adlı dizide baş rol oyuncusu arayışı uzun süredir devam ediyordu. Limon Film’in Kanal D için hazırladığı yeni dizinin aranan baş rol oyuncusu sonunda belli oldu. bir annenin gunahi ozge ozberk resmi

“Avlu” dizisinin Deniz rolüyle dikkat çeken Deniz Evgar’a bu rol teklif edilse de oyuncu rolü kabul etmedi. Bu rol için teklif giden Özge Özberk rolü kabul etti. Güzel oyuncu dizide Suna karakterine hayat verecek. Suna, Sadi Beyi vurarak öldürür.

Bunun ardındaki neden ise oğlu Yusuf’un kalp ameliyatı masraflarını karşılamaktır. Zehra, Yusuf ve Ali ile mutlu mesut yaşayan Suna bir anda hapse girme korkusu yaşar.

Özge Özberk Kimdir? Kaç Yaşında?

Ağustos, 1976 tarihinde dünyaya gelen oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde rol almış olan Özgür Özberk ile kardeştir. Müjdat gezen Sanat ve Kültür Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almış olan oyuncu, yönetmenlik de yapmıştır.

Özge Özberk Oynadığı Diziler Filmler

Dans konusunda da oldukça iyi olan oyuncu mezuniyetin ardından pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Beşiktaş Kültür Merkezi ekibinde rol aldığı oyunlarla büyük beğeni alan Özberk, Cem yılmaz’ın meşhur filmlerinden biri olan “GORA” adlı filmde Ceku rolüyle herkesin dikkatini çekti.ozge ozberk resmi

“Bababm ve Oğlum” filminde rol alan oyuncu Birgül karakterine hayat vermiştir. Yine rol aldığı “Mavi Gözlü Dev” adlı filmde nazım hikmet’in sevgilisi olan Münevver karakterine hayat vermiştir.

“Çemberimde Gül Oya” dizisinde Yurdanur, “Kırık Kanatlar” adlı tarihi dizide Nazlı, “Geniş Zamanlar” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir.

“Sinekli Bakkal” romanının dizi versiyonunda Rabia karakterine hayat veren oyuncu, “Yol Arkadaşım” dizisinde de Ayla karakteri ile ekran karşısına geçmiştir.

“Canım Babam” dizisi Cansu rolüne hayat veren güzel oyuncu “Pis Yedili” dizisinde de rol aldı. Kardeşiyle birlikte kurduğu yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği filmde – N’apcaz Şimdi – rol aldı.ozge ozberk resmi

“Hayat Ağacı”, “Evlenmeden Olmaz” dizilerinde yer alan oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Pastel film imzalı “Kalbimdeki Deniz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide baş rolde yer alan oyuncu deniz karakterine hayat vermiştir.

Özge Özberk Yaşı Boyu Kilosu

Güzel oyuncu 44 yaşındadır. 55 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu ise 1.63 m dir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu