Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Yağmur Kimdir? Yusuf’un Sevdiği

Bir Annenin Günahı Yağmur kimdir, Bir Annenin Günahı Yağmur gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık.

Kanal D ekranlarında 21 Kasım Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri’nin dünya güzeli kızı Yağmur, Yusuf’un da sevdiği olacak.bir annenin gunahi yagmur resmi

Yağmur, müzik konusunda oldukça yetenekli bir kızdır. Babasına da çok düşkün biridir. Üniversitede tanıştığı Yusuf’dan hoşlanır. Yusuf ile başlayan aşkları bakalım nasıl bir sınavdan geçecek.

Bir Annenin Günahı Yağmur Gerçek Adı Dizileri

Simay Barlas Bir Annenin Günahı Yağmur rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Zalim İstanbul” dizisinde Damla Karaçay rolüyle herkesin beğenisini alan oyuncu Bir Annenin Günahı Yağmur rolüyle yeniden ekranlarda!simay barlas resmi

Birce Akalay’ın Hayat Öğretmen karakterine hayat verdiği “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Gözde karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu 1988 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu önce reklam filmleriyle dikkat çekmiştir. Dizi sektörüne merhaba dediği dizi ise “Paramparça” dizisi olmuştur.

Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan dizide aldığı rolün ardından yine Star Tv’de yayınlanmış olan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle yıldızı parlamıştır.  Terazi burcu olan güzel oyuncu 47 kg ağırlığında ve 166 cm boyundadır. Daha önce rol aldığı reklam filmleri ise şöyle; “Rocco”, “Uludağ Fruitti Extra”, “Vektra Isıtıcı” 

Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünde  eğitimini tamamlayan oyuncu “Adı efsane” dizisinde de rol almıştır.

“Dijital Esaret” adlı sinema filminde rol alan Barlas, 2016 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından en iyi çıkış yapan kadın oyuncu ödülünü ve en yetenekli genç oyuncu ödülünü almıştır. Güzel oyuncu Yasemin Özbudun Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu