Kim Kimdir

Bir Annenin Günahı Yiğit Kimdir? Gerçek Adı

Bir Annenin Günahı Yiğit kimdir, Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde Yiğit karakterine hangi oyuncu hayat veriyor sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Cumartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisine yeni bir karakter dahil oldu: Yiğit. Bakın Bir Annenin Günahı Yiğit rolüyle ekranlara gelen oyuncu kim!

Bir Annenin Günahı Yiğit Gerçek Adı Dizileri

Emin Günenç Bir Annenin Günahı dizisinde Yiğit karakterine hayat vermektedir. “Survivor 2019” ile dikkat çeken oyuncu Gaye Sökmen Ajans oyuncusudur.bir annenin gunahi yigit resmi

1995 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelen oyuncu 7 yaşında iken futbola başlamıştır. 17 yılında sakatlık geçirmesi nedeniyle futbola veda etmek zorunda kalan oyuncu, fitness ve cross konusunda oldukça başarılıdır.emin gunenc resmi

Katıldığı “Survivor 2019” ile dikkat çeken Günenç, yarışma sonrasında modellik yapmıştır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kamera karşısına geçmiştir. İlk rol aldığı dizi Kanal D ekranlarının sevilen dizisi “Bir Annenin Günahı” dizisi olmuştur. Bu dizide Yiğit karakterine hayat vermektedir.

Emin Günenç Kaç Yaşında? (Bir Annenin Günahı Yiğit)

25 yaşındadır.

Emin Günenç Nereli? (Bir Annenin Günahı Yiğit)

Tekirdağ Şarköylüdür.

Emin Günenç Dizileri ve Filmleri (Bir Annenin Günahı Yiğit)

  • Bir Annenin Günahı (Yiğit) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu