Bir Deli Rüzgar

Bir Deli Rüzgar Eren Kim? (Gökçe’nin Babası) Eren’in Gerçek Adı Ne? En Son Oynadığı Dizi

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan Bir Deli Rüzgar dizisi Eren kim diye merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda hem karakter hem de Bir Deli Rüzgar Eren’in gerçek adı ve bilgileri sizlerle.

Bir Deli Rüzgar Eren Kimdir? Bir Deli Rüzgar Eren’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Pınar Deniz’in hayat verdiği Gökçe’nin babası olan Eren’in kızıyla arasında görülmesi gereken bir hesap vardır. Gökçe meşhur olmayı da en çok babasına ulaşabilmek için istemiştir.

Annesini çok seven Gökçe şöhret basamaklarında ilerlemenin hiç de kolay olmadığını bu amaç uğruna çok gözyaşı dökeceğini bile bile meşhur olmaya karar vermiştir.

Uğur’un mekanında sahne almaya başlayan gökçe herkes tarafından beğeni almıştır ama onun en büyük amacı babasına ulaşmaktır ve bunun da şöhret olduğunda gerçekleşeceğine inanmaktadır. ki öyle de olur.

Eren kızı Gökçe’nin sesine hayran olur ve onu herkese örnek gösterip kendi mekanında sahne alması için ikna eder. Gökçe kabul eder ancak babasına olan hasreti dışında içinde biriktirdiği öfke de her an patlamaya hazır bir bomba gibidir. teoman kumbaracıbaşı avlu resmiBir Deli Rüzgar Eren’in gerçek adı ise Teoman Kumbaracıbaşı. Daha önce pazarda annesinden öğrendiği reçelleri satarak gündeme gelen oyuncunun Teonun Reçeli adıyla sattığı süt reçelleri meşhurdur. 1971, Arjantin doğumlu olan oyuncunun annesi Arjantinden babası ise Türktür.

Henüz altı yaşında küçük bir çocukken Türkiyeye geldiğinde Türkçe konuşmayı bilmeyen oyuncu okulda öğrenmiştir. Kısa sürede Türkçeyi öğrenen oyuncu tiyatro kulüplerinde yer aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda da eğitim aldı.

2004 senesinde Yazı Tura adlı sinema filminde rol alan oyuncu, bu filmde bir homoseksüeli canlandırmıştır. 2005 senesinde Aşka Sürgün adlı dizinin ardından, Kraft Dublaj Stüdyosu’nun kurucularından olmuştur. Eyvah Eyvah adlı dizide Demet Akbağ’ın canlandırdığı Firüze karakterinin aşık olduğu İspanyol birine hayat verdi.

Gitar çalmaktan hoşlanan oyuncu şarkı söyleme konusunda da oldukça başarılı.  Acaipademler Grubunu kuran oyuncu ayrıca albüm de yaptı. Son olarak Fi adlı dizide ve Sevdanın Bahçesi adlı dizide rol almıştır. 22 metrakarelik bir evde yaşamayı tercih eden oyuncu Kozyatağındaki pazarda süt reçeli satmaya devam ediyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Gökçe’nin ve Uğur’un babası kim Gökçe’nin yada Uğur’un gerçek babası Reşat Batur olabilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu