Bir Deli Rüzgar

Bir Deli Rüzgar Melis Kim? Melis’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan Bir Deli Rüzgar dizisi Melis karakteri ikinci bölümde seyirciyle buluşacak. İşte Bir Deli Rüzgar Melis’in gerçek adı ve bilgilerini içeren yazımız.

Bir Deli Rüzgar Melis Rengin Kim? Bir Deli Rüzgar Melis’in Gerçek Adı Ne? Nereli?

Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında başlayan Bir Deli Rüzgar dizisi birinci bölümde Melike’nin geçmişte yaşadığı sıkıntıları izlemiştik. Babasının ısrarına rağmen şöhret sahibi olmak için herkesi arkasında bırakan Melike, ses yarışmasında adını duyurmuştu. Ardından da gazinoda şarkı söylemeye başladı.

Ancak bir anda şöhret olmayı hayal eden Melike, gazinonun assolistinin repartuarında olan bir şarkıyı seslendirince başta assolist sonra gazino sahibi büyük tepki göstermişti. Kemancı Ali de Melike’ye yardım ettiği için işinden olmuştu. Çıkardığı problemi çözen Melike, günü gelip en iyi olacağına yürekten inanıyordu.

Ancak yıllar sonra Melike’nin şimdiki hali o yılalrda yaptıklarına bin pişman ve aynı hevesle evini terk eden Gökçe’ye de yol göstermekte. Gökçe ise düzeldim dese de o da aynı hevesle yeri geldiğinde etrafındaki herkese yalan söylemekte. Gökçe Uğur’un mekanında şarkı söylemeye başlar. Uğur’un Gökçe’yi beğenmesi en çok Melis’i kızdırır.

Kendisinin en iyi popçu olduğunu düşünen melis Rengin bu durumu kafaya takar ve Gökçe’yi alt etmek için elinden gelen kötülüğü eder. Gökçe’yi küçük düşürmek için sürekli uğraşacak olan Melis dizinin en iddialı karakterlerinden biri. Bir Deli Rüzgar Melis’in gerçek adı Pelin Uluksar.bir deli rüzgar pelin uluksar resmi Şu an İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde öğrenci olan Uluksar, burslu olarak eğitimine devam etmekte. 1994, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu, daha küçük bir çocukken bale ve resim üzerine eğitim almıştır.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi devlet Konservatuvarında Şan üzerine eğitim alan Uluksar, tiyatro ve diksiyon konusunda da Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezinde eğitim almıştır.

Daha önce yine Fox Tv’de yayınlanmış olan ve fenomen dizilerden biri haline gelen No:309 adlı dizide iki sezon boyunca rol almıştır. Bu güzel tecrübenin ardından yine Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir Deli Rüzgar ile seyirciyle yeniden buluşan oyuncu 1,73 m boyunda ve 54 kg ağırlığında.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu