Bir Deli Rüzgar

Bir Deli Rüzgar Reşat Kim? (Gazinonun Sahibi) Gerçek İsmi Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Fox TV yeni dizisi ilk bölümü ile 15 Eylül Cumartesi günü ilk sınavına çıktı. Bir Deli Rüzgar oyuncuları arasında yer alan oldukça tanıdık siması ile acaba gazinonun sahibi yada Reşat karakterini kim hangi ünlü canlandırıyor şeklinde sosyal medyada soranlar olmuş Bizde Bir Deli Rüzgar Reşat kim olduğunu ve oyuncunun gerçek adını açıklayacağız. 

Bir Deli Rüzgar Dizisi Reşat Kim? Gerçek Adı Ne? (Gazinonun Sahibi) 

Fox TV kalbimdeki Deniz dizisinden sonra doldurmakla güçlük çektiğini söyleyebiliriz. O dönem yeni başlayacak olan Adı Zehra dizisi özellikle hafta sonu ekranlarda olmak istediği ve bu yüzden kalbimdeki deniz dizisi yer değiştikten sonra final kararı almıştı. Yada olay basına bu yönde yansımıştı. Adı Zehra da beklenenin altında kalınca dizi yayından kaldırıldı ve Fox TV kimi zaman dram kimiz zaman komediyi harmanlayacak bir dizi arayışında olduğunu ve bu nedenle Bir Deli Rüzgar projesine onay verdiği haberleri kulislerde uzun müddet dolaşmıştı.

Beklenen gün geldi ve Bir deli Rüzgar dizisi 15 Eylül Cumartesi günü başladı. Dizide dikkat çeken belli başlı karakterleri siz değerli okurlarımıza tanıttık ve tanıtmaya da devam ediyoruz. Bir Deli Rüzgar Reşat nasıl bir karakter olduğuna gelecek olursak. Hicran Gazinosunun hak sahiplerinden biri. Diğer hak sahibi ise ağabeyi Ahmet beydir.

Reşat hep ağabeyi Ahmet’in gölgesinde kalsa da saygı da asla kusur etmez ve gazinonun işleri ile yakından alakadar olur. Gazinocular arasında adını duyurmuş, bir birinden değerli sesleri sanat dünyasına kazandırmış hatırı sayılır kişiler arasında olmuştur. Her ne kadar gece çalışsa da evine ve yuvasına bağlıdır. Eşini çok seven Reşat, Melike ile karşılaştıktan sonra hayatı allak bullak olacak. Bir Deli Rüzgar dizisinde Reşat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı alt başlıkta sizleri sabırsızlıkla bekliyor. 

Deli Rüzgar Gazino Sahini Reşat Kimdir?

Fox’un yeni dizisi olan Bir Deli Rüzgar Reşat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kanbolat Görkem Arslan’dır. Kasım 1980, Düzce doğumlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Arzu Gamze Menajerlik ve Cast Ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu 2004 yılında Çemberimde Gül Oya adlı dizi ile kamera karşısına çıkmıştır. Hatırla Sevgili adlı dizide iki sezon Mahir Çayan karakterine hayat veren oyuncu Asi adlı dizide de iki sezon Ali Uygur karakterine can vermiştir.Bir Deli Rüzgar Reşat (kanbolat görkem arslan) resmi 1Ayak Altında, Ayrılık, Ezel, Hayatın Tuzu, Teslimiyet, Yurt, Daire, Tatar Ramazan, Yuva adlı yapımlarda rol alan oyuncu Yer Gök Aşk adlı dizide Mehmet karakterine hayat vermiştir. Sevilen dizi Poyraz Karayel adlı dizide Sefer karakteri ile de seyirciden tam not almayı başaran oyuncu son olarak Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide Hayat öğretmenin gönlünü kaptırdığı Cerrah Bey ile beğeni almayı başarmıştır.

Bir Deli Rüzgar Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu