Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Dizisi Halil Kimdir? Ünlü Şarkıcı Kadroya Dahil Oldu

Benim Adım Melek Halil karakteri, dizi ana karakterlerden bir olduğu için uzun süren cast çalışmalarından sonra, nihayet hangi oyuncu canlandıracağı belli oldu. Üs yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi çok yakında TRT 1 ekranlarında olacak.

Benim Adım Melek Halil; Cumali’nin en büyük oğludur. Baklava ustası olmak yerine farklı bir yolu seçmiştir. Bu duruma Cuma çok kızsa da bu duruma engel olmaz. Tek istediği oğlu Halil’in hayırlı bir kızla evlendirmek ister. Melek ile evlendirmek istediğinde, Melek düğün günü başka birine kaçması Halil’i resmen yıkar. Halil yıllarca evlenmez. Yeniden Melek’in kendisine dönmesini bekler. Benim Adım Melek Halil’in gerçek adı şarkıcı kutsidir.

Benim Adım Melek Halil - (Cumali'nin oğlu)
Benim Adım Melek Halil – (Cumali’nin oğlu) Oyuncu şarkıcı Kutsi
Benim Adım Melek Kadrosu tam listesini görmek için tıklayınız.

Diriliş dizisinin başka kanala geçmesinden sonra TRT 1 bulunduğu konumu kaybetmemek adına yeni dizileri birbiri ardına koymaya başladı. Yeni sezonda kanalın en güvendiği dizilerden bir tanesi olan bu dizi için özellikle ana karakterlerin seçimi için uzun bir cast dönemi yaşandığını söyleyebilirim.

Bu yazımız da sizlere Benim Adım Melek Halil karakteri kim olduğunu, bu karaktere hayat verecek oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizleri paylaşacağız. 

Benim Adım Melek Halil’in Gerçek İsmi

TRT 1 ekranlarında Eylül 2019 da başlayacak olan doğu kültürünü yansıyan dizide Halil karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi şarkıcı Kutsi’dir. Tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan olan şarkıcı beste yazarı ve dizi oyuncusu, ismini şair Ahmet Kutsi Tecer’den almıştır.Kutsi Bir Doğu Masalı Halil

16 Mart 1973 yılında Malatya ilimizde dünyaya gelen Kutsi’nin annesinin adı Hatice, babasının adı ise Şinasi’dir. Lise yıllarında okulun gösterilerinde sahneye çıktığı yıllarda arkadaşlarının ve öğretmenlerinin tavsiyesi üzerine ses sanatçılığı üzerine yoğunlaşmış, şan dersleri aldıktan sonra Erol Köse’nin yerinde ilk albümü olan “Aşk payını aldı” çıkartması ile ülkede bir anda gündem olmayı başardı. 

Bir çok yerde Kutsi için yarı mimar sözlerini duyarsınız. Bunun asıl nedeni, Anadolu lisesini bitirdikten sonra Mimarlık fakültesini kazanmış ve orada okurken, istediği işi yapmak için mimarlık fakültesini yarıda bırakmıştır. 

İlk oyunculuk deneyimi ise 2006 yılında yayınlanmaya başlayan, son zamanlarda ise tekrar bölümleri ile karşımıza çıkan Doktorlar isimli dizide beyin cerrahı Levent karakterine hayat vermesi ile bir anda kendisini dizi dünyasının içinde buldu.Bir Doğu Masalı Halil Kimdir? Ünlü Şarkıcı Kadroya Dahil Oldu Mu? Gerçekten ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen harika bir performans gösteren sanatçı, oyunculuk üzerine kendisini geliştirmiştir. En son Kalbimdeki Deniz dizisinde Kutsi olarak izlediğimiz sanatçı ve oyuncu, 2019-2020 yılında Benim Adım Melek Halil karakteri olarak izleyeceğiz. Tabi şu an fısıltı haberleri olarak geçiyor olsa da bazı kaynakların verdiği bilgiye göre bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu