Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Dizisi Melek Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Benim Adım Melek dizisi Melek karakterini canlandıracak oyuncu, uzun uğraşlar sonucunda nihayet bugün netlik kazandı. Gaziantep de çekimleri yapılacak olan dizi TRT 1 ekranlarında gelmek için adeta gün sayıyor. Üs yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi, Hercai dizisinin açtığı yoldan gidip, reytinglerde üst sıralarda kendisini yer bulmak için çabalayacak.

Benim Adım Melek dizisi Melek; Seyit Ali’nin kızıdır. Yıllar önce Cumali kendi arkadaşı Cumali’nin oğlu ile evlendirmek isteyince, Alpay ile Almanya’ya kaçmıştır. lakin Alpay’ın yüzünü çok sonra anlayan Melek 20 yılın ardından yeniden Gaziantep’e döner. Lakin bu defa yanında üç çocukla yeniden baba ocağına gelse de Seyit Ali kızını kabul etmez. Melek ise ölmeden önce dünya gözü ile babasını görmek ister. Benim Adım Melek dizisi Melek karakterine hayat veren oyucunun gerçek adı Nehir Erdoğan‘dır.

Benim Adım Melek dizisi Melek - (Nehir Erdoğan)

Benim Adım Melek dizisi Oyuncuları tam listesini görmek için tıklayınız.

Benim Adım Melek dizisindeki Melek karakteri dizide Halil’e aşık geç ve alımlı bir kadını canlandıracak. Birbirine sevdalı Melek ile Halil’in bu aşkına engel ise hem töre hemde Melen’in babası Seyit Ali olacak. Baskıcı bir babanın kontrolünde büyüyen Melek, aşkı için ilerleyen zamanlarda bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bir Doğu Masalı Dizisi Melek (Nehir Erdoğan)

Dizinin henüz tam olarak cast çalışmaları yani oyuncu seçmeleri tam olarak sonuçlanmadı. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisinin ATV’ye kaptırılmasında sonra TRT 1 yetkilileri, dizi sektöründe reytingler noktasında yine zirvede kalabilmek için yeni dizileri bir bir piyasa sürmeye başladı.

Bunlar arasında ise en çok güvendiklerinden birisi de Benim Adım Melek dizisi olduğu için özellikle oyuncu seçmelerinde ince eleyip sık dokuyan yetkililer, yeni sezonda bu dizisi ile seyirciyi kendisine bağlayacağını düşünüyor. 

Benim Adım Melek Dizisi Melek’in Gerçek Adı

Üs yapım imzalı, çekimleri Gaziantep de çekilecek olan Berfu Ergenekon ile Nilüfer Aydın’ın senaryosunu yazacağı Benim Adım Melek Melek karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek ismi Nehir Erdoğan’dır.  16 Haziran 1980 yılında İzmir ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu, aslen İzmirlidir. İkizler burçlu olan Nehir Erdoğan, ikizler burcunun özelliklerini yansıttığını, zaman zaman kendi hakkında verdiği röportajlardan yola çıkarak söylemek mümkündür.Bir Doğu Masalı Melek (Nehir Erdoğan)

Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü okuduğu sırada tanıştığı tiyatro ile tanışmış ve kendisini bu yolda geliştirme kararı almıştır. Ancak her mesleğin eğitim alması gerektiğine inanan güzel oyuncu aynı üniversiteye oyunculuk bölümünü kazanarak geri gelmiş ve bu konuda lisans eğitimi almıştır. 

2002 yılında Koçum Benim isimli dizi ile kamera karşısına çıkan güzel oyuncu ne son Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizleri Memo Can isimli dizide Melek karakterine hayat vermişti.

Şu an TRT  1 ekranlarında Benim Adım Melek isimli dizide Melek olarak yine aynı isimle karşımıza çıkacak. Bizler burada güzel oyuncunun hayatı ile ilgili bilgileri yüzeysel olarak veriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için [pembebuton]Nehir Erdoğan Biyografisi[/pembebuton] hakkında yazdığımız yazımızı okuyabilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu