Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Dizisi Alpay Kim? Melek’in Eski Eşi Alpay

TRT 1 ekranlarında Üs yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Bir Doğu Masalı isimli dizinin halen cast çalışmaları devam ediyor. Bugün Benim Adım Melek karakterine hayat verecek olan oyuncu netlik kazandı. 

Daha önce Bir doğu masalı Melek karakterine hayat veren isim netleşmişti. Bugün itibari ile çok önemli bir karakter olan Bir doğu masalı Melek’in eski eşi olarak karşımıza çıkan karakter belli oldu.

Benim Adım Melek Alpay; Melek’in eski eşidir. Melek’i türlü türlü oyunlarla kandırmış, onu evlenmeye ikna etmiştir. Halil ile evleneceği gün Melek’i Almanya’ya kaçırmıştır. Zamanla Melek’e olan ilgisi ve sevgisi kaybolduktan sonra Melek’i evliyken aldatmıştır. Seyit Ali, Defne ve Kerem’in babasıdır. Para için her şeyi yapabilecek birisidir. Benim Adım Melek Alpay karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kaan Çakır’dır.

Benim Adım Melek Alpay - (Kaan Çakır) Resmi
Benim Adım Melek Alpay – Oyuncu Kaan Çakır Resmi
Benim Adım Melek dizisi Oyuncu Kadrosu tam listesini görmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere da ha önceki yazılarımız da Melek ile Halil karakteri arasında bir yakınlaşma olacağını ama arada engellerin olacağından bahsetmiştik. Melek daha önce evlendiği Alpay ile yaşadığı sorunlardan dolayı boşandığını ama Alpay hala peşini bırakmaması nedeni ile Halil’in en büyük belalısı Alpay olacak. Bir Doğu Masalı Alpay (Kaan Çakır)

Şu an için Halil karakteri netlik kazanmadığını ama Kutsi’ye teklif gittiğini, Kutsi ise senaryoya bakıp, yakında cevap vereceğini daha önce duyurmuştuk. Uzun zamandır ekranlarında uzak kalan Kutsi en son Kalbimdeki Deniz isimli dizide Mirat karakterine hayat vermişti. Oradaki performansı ile göz doldurmuştu. 

Sözlerimi daha fazla uzatmadan Bir doğu masalı dizisinde Melek’in eski eşi Alpay karakterin hayat verecek olan usa oyuncunun gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi ve filmlerin isimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

Benim Adım Melek Karakterinin Gerçek İsmi

Bir Doğu Masalı isimli dizide Melek’in eski eşi olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Kaan Çakır‘dır. Şubat 1977 yılın da İstanbul’da hayata gözlerini açan usta oyuncu “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümünden mezun olmuştur.

=> Daha Detaylı bilgi almak için [mavibuton]Kaan Çakır[/mavibuton] kim yazılı konumuzu okuyabilirsiniz. 

Kova burçlu ola Kaan Çakır en son Diriliş Ertuğrul dizisinde Ogeday karakterine hayat vermişti. Okuldan mezun olduktan sonra ilk kez kamera karşısına 1993 yılında “Hastane” dizisi ile bu sektöre giriş yapmıştır.Bir Doğu Masalı Melek'in Eski Eşi Alpay (Kaan Çakır) Resmi

“Kara Melek” adlı dizide Ertan karakteri ile 4 sezon oynamış ve dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. 1999 yılında yine dönemin popüler dizilerinden olan “Yılan Hikayesi” dizisinde “Kosta” karakteri ile yıldızı parlamıştır.

Son zamanlarda “Böyle Bitmesin” isimli dizide “Latif” karakteri ile 2 sezon yer almayı başarmıştır. Son zamanlarda önemli projelerde adını yazdırmayı başaran Kaan Çakır Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dizide önemli bir karakteri canlandırmıştı.

2016 yılında “Bodrum Masalı” dizisi olurken son oynadığı sinema filmi ise 2018 yılında “Dört Köşeli Üçgen” filminde rol aldı. En son diriliş Ogeday olarak karşımıza çıkan Kaan Çakır’ı geçtiğimiz sezonda İstanbullu gelin dizisinde izlemiştik. Hemen sonrasında ise Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ogeday’ı karakterini canlandırmıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Başa dön tuşu