Benim Adım Melek Dizisi Alpay Kim? Melek’in Eski Eşi Alpay

TRT 1 ekranlarında Üs yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Bir Doğu Masalı isimli dizinin halen cast çalışmaları devam ediyor. Bugün Benim Adım Melek karakterine hayat verecek olan oyuncu netlik kazandı. 

Daha önce Bir doğu masalı Melek karakterine hayat veren isim netleşmişti. Bugün itibari ile çok önemli bir karakter olan Bir doğu masalı Melek’in eski eşi olarak karşımıza çıkan karakter belli oldu.

=> Benim Adım Melek Funda kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız

Bildiğiniz üzere da ha önceki yazılarımız da Melek ile Halil karakteri arasında bir yakınlaşma olacağını ama arada engellerin olacağından bahsetmiştik. Melek daha önce evlendiği Alpay ile yaşadığı sorunlardan dolayı boşandığını ama Alpay hala peşini bırakmaması nedeni ile Halil’in en büyük belalısı Alpay olacak. Bir Doğu Masalı Alpay Kaan Çakır - Benim Adım Melek Dizisi Alpay Kim? Melek'in Eski Eşi Alpay

Şu an için Halil karakteri netlik kazanmadığını ama Kutsi’ye teklif gittiğini, Kutsi ise senaryoya bakıp, yakında cevap vereceğini daha önce duyurmuştuk. Uzun zamandır ekranlarında uzak kalan Kutsi en son Kalbimdeki Deniz isimli dizide Mirat karakterine hayat vermişti. Oradaki performansı ile göz doldurmuştu. 

Sözlerimi daha fazla uzatmadan Bir doğu masalı dizisinde Melek’in eski eşi Alpay karakterin hayat verecek olan usa oyuncunun gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi ve filmlerin isimleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

Benim Adım Melek Karakterinin Gerçek İsmi

Bir Doğu Masalı isimli dizide Melek’in eski eşi olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Kaan Çakır‘dır. Şubat 1977 yılın da İstanbul’da hayata gözlerini açan usta oyuncu “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümünden mezun olmuştur.

=> Daha Detaylı bilgi almak için Kaan Çakır kim yazılı konumuzu okuyabilirsiniz. 

Kova burçlu ola Kaan Çakır en son Diriliş Ertuğrul dizisinde Ogeday karakterine hayat vermişti. Okuldan mezun olduktan sonra ilk kez kamera karşısına 1993 yılında “Hastane” dizisi ile bu sektöre giriş yapmıştır.Bir Doğu Masalı Melekin Eski Eşi Alpay Kaan Çakır Resmi - Benim Adım Melek Dizisi Alpay Kim? Melek'in Eski Eşi Alpay

“Kara Melek” adlı dizide Ertan karakteri ile 4 sezon oynamış ve dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. 1999 yılında yine dönemin popüler dizilerinden olan “Yılan Hikayesi” dizisinde “Kosta” karakteri ile yıldızı parlamıştır.

Son zamanlarda “Böyle Bitmesin” isimli dizide “Latif” karakteri ile 2 sezon yer almayı başarmıştır. Son zamanlarda önemli projelerde adını yazdırmayı başaran Kaan Çakır Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dizide önemli bir karakteri canlandırmıştı.

2016 yılında “Bodrum Masalı” dizisi olurken son oynadığı sinema filmi ise 2018 yılında “Dört Köşeli Üçgen” filminde rol aldı. En son diriliş Ogeday olarak karşımıza çıkan Kaan Çakır’ı geçtiğimiz sezonda İstanbullu gelin dizisinde izlemiştik. Hemen sonrasında ise Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ogeday’ı karakterini canlandırmıştı.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Kimse Bilmez Oyuncuları Gerçek İsimleri, Kadrosu Ve KarakteriEklenme Tarihi: