Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Defne Kimdir? Dizisi Melek’in Kızı Defne

Benim Adım Melek Melek’in Kızı Defne olarak karşımıza çıkacak olan güzel oyuncunun kim olacağı oldukça merak ediliyordu. Zira dizide çok fazla rolü olduğu için oynayacak ismin de bir o kadar önemle seçilmesi gerektiği için yapım ve kanal en sonunda bir isimle bugün itibari ile anlaşma sağladı. 

Üs yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Gaziantep ilimiz de çekimleri yapılacak olan dizisinin senaryosunu ise Berfu Ergenekon ile Nilüfer Aydın yazacak. Hercai dizisinin geçtiğimiz sezonda aldığı reytinglerden sonra bir çok yapımcı, doğu kültürünü anlatan dizileri piyasaya sürmeye hazırlanıyordu. Bunlardan ilki ise TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisi oldu.

Benim Adım Melek Defne; Melek’in kızıdır. Almanya da serbest büyüyen Defne, Gaziantep2e geldikten sonra karşısına çıkan Cumali’nin torunu Ömer’e aşık olmuştur. İki aile Ömer ile Defne aşkına karşı çıksa da Defne ve Ömer aşklarında asla vaz geçmeyecek.. Benim Adım Melek Defne karakterine hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı Rabia Soytürk’dür.

Benim Adım Melek Defne - (Melek'in kızı kim)
Benim Adım Melek Defne – (Melek’in kızı kim) Oyuncu Rabia Soytürk

Benim Adım Melek Oyuncu Listesi görmek için tıklayınız.

Dizinin cast çalışmaları sırasında yapım ekibi oldukça zorlandığını söyleyebilirim. Zira, TRT 1 elindeki en güçlü diziyi ATV kaptırmasından dolayı, reytinglerde gerilemek adına yeni dizilere çok fazla güveniyor.

Tüm Bunlardan dolayı, dizide yer alacak her isim üzerinde çok fazla düşünerek karar veriliyor. En son Benim Adım Melek dizisi Melek’in kızı olarak izleyeceğimiz, karakterin kim olacağı belli oldu. Hemen alt kısımda, hangi oyuncunun canlandıracağı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Bir Doğu Masalı dizisi Melek'in Kızı (Rabia Soytürk)Güncelleme 8 Ocak 2020: Defne Almanya da  başı boş ve disiplinsiz hal ve tavırları ile her ne kadar karşımıza çıksa da annesi ve kardeşleri ile Gaziantep’e geldikten sonra hayatı yeniden anladı. Burada Hali’in yeğeni Ömer ile tanıştı. İlk tanışması her ne kadar iyi olmasa da sonradan Ömer’e gönlünü kaptırdı. 8 Ocak Çarşamba günü ise Ömer ile Defne’nin aşkını duymayan kalmadı. Defne bunun duyulmasını üvey annesi Funda’dan annesi Melek’in herkese söylediğini duyunca Annesi Melek ile arası açıldı. Şu an en çok güvendiği kişi üvey annesi Funda oldu.

Benim Adım Melek Defne Kim

Üs yapım tarafında yapımcılığı üstlenilen TRT  1’in yeni dizisinde Melek’in kızı Defne olarak karşımıza çıkacak güzel oyuncunun gerçek ismi Rabia Soytürk’dür. 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu meslek olarak hemşirelik yapmakta iken oyunculuğa merak salmıştır.

Rabia Soytürk aslında hemşiredir ve o bölümden mezun olmasına rağmen, kendisinde oyunculuk üzerine yeteneklerini fark edip, bu yönde geliştirmek için  oyunculuk üzerine “Sadri Alışık Kültür Merkezinde” eğitimler almıştır. Bir Doğu Masalı Melek'in Kızı (Rabia Soytürk)

Rabia ilk oyunculuk deneyimini konuşamayan bir kıza hayat vermesi ile bu sektöre adım atan güzel oyuncu, ilk defa kamera karşısına ise “Şahsiyet” isimli dizide rol alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Rabia geçtiğimiz yıl ise Nurgül Yeşilçay’ın baş rolünde yer aldığı Show TV ekranlarında en son final yaparak aramızdan ayrılan Gülperi isimli dizide Seyit’in arkadaşı Selen karakterine hayat vermesi ile hem ülkemizde tanınan bir oyuncu haline geldi. Hem de oynadığı oyunculuk performansı ile yapımcıların dikkatini çekti. Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında Benim Adım melek Defne olarak izleyeceğimiz güzel oyuncuya başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu