Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek Dizisi Melek’in Oğlu Kim? Ulvi Kahyaoğlu Kimdir?

Benim Adım Melek Melek’in oğlu Kerem kim olacağı, yakın zamana kadar merak ediliyordu. Bugün itibari ile Melek’in oğlu olarak dizide yer alacak yakışıklı oyuncu netlik kazandı.Bir Doğu Masalı dizisi Melek'in Oğlu (Ulvi Kahyaoğlu)

Üs yapım tarafından yapımcılığı yapılacak olan Gaziantep ilimiz de çekimleri yapılması planlanan, senaryosunu ise Berfu Ergenekon ile Nilüfer Aydın’ın yazacağı, yöresel figürlerin daha ön planda olduğu Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosuna Melek’in oğlu Kerem olarak yeni bir isim katıldı.

Güncelleme 8 Ocak 2020: Kerem, Almanya da karıştığı kavgadan kaçırmak için annesi Melek yıllarca küs olduğu baba ocağına döndü. Kerem konakta bir çok sıkıntı çekse de sonunda dedesi Seyit Ali ile iyi ilişkiler kurdu. Gaziantep’in alt yapısında top koşturmasında dedesi Seyit Ali’nin büyük desteğini gördü. Babası Alpay’ın yanına giden Kerem, babasının nişanlısı Funda’nın güvenilmez birini kısa sürede anladı. Her daim annesinin yanında yer aldı.

Bildiğiniz üzere Üs yapım, TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon Elimi Bırakma isimli bir dizi yayınlamış ve harika reytinglere ulaşmayı başarmıştı. O dizide yöresel figürleri çok iyi kullanmayı bilen yapım firması, Hercai dizisinin açtığı yoldan Doğu kültürünü anlatan bir aşk hikayesi ile karşımızda olacak.

Dizide özellikle Melek ve Melek karakterine bağlı isimlerin diğer oyunculara nazaran daha fazla ekranda olacağı için bu oyuncuların seçimleri de daha fazla özen gösterildiğini düşünüyorum. Bu yüzden bugün dizinin başlamasına çok az bir süre kala Melek’in oğlunu canlandıran oyuncu, bugün itibari ile netleşti. Sözlerimi uzatmadan hangi oyuncunun oynayacağını hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Benim Adım Melek Dizisi Kerem

TRT 1 ekranlarına Eylül 2019 itibari ile başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosuna attık tamamlanmak üzere diyebiliriz. Son olarak dizinin oyuncu kadrosuna Melek’in oğlu Kerem karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek ismi Ulvi Kahyaoğlu’dur.Bir Doğu Masalı Melek'in Oğlu (Ulvi Kahyaoğlu)

Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olan genç oyuncu henüz dizi sektöründe çok fazla tanınan bir isim değildir. İlk olarak tiyatro sahneleri ile sektöre adım atan genç oyuncu dizinin çekimlerinde Melek’in oğlu rolünü canlandıracak en iyi isim olması ile oldukça önemli bir başarı elde ettiğini, burada göstereceği başarı ile önünün açılacağını söyleyebilirim.

Güncelleme 30/10/2019 => Kerem Berlin de alt takımda futbolcu olarak karşımıza çıktı. Berlin de karıştığı bir kavga yüzünden dolayı Melek oğlunu Berlin polisinden kurtarmak için Gaziantep’e baba ocağına getirmek zorunda kaldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu