Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Ali Kim? Ali’nin Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynamıştı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi 1 Litre Gözyaşı 7 Ekim Pazar günü saat 20:00’da ekranlara gelmeye başladı. En merak edilen karakterlerden biri Ali karakteri olunca bizlerde bu yazımızda 1 Litre Gözyaşı Ali kim, Bir Litre gözyaşı Ali’nin gerçek adı ve bilgileri ile sizleri buluşturmak istedik.

1 litre Gözyaşı Ali Kim? Bir Litre Gözyaşı Ali’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Mf Yapımın her pazar ekranlara gelen dizisi Bir Litre Gözyaşı birinci bölümü ile seyirciyi ağlattı. Bir genç kızın beyincik dejenerasyonu denen bir hastalık sonrası yaşadıkları ve ailesinin hissettiklerini konu edinen gerçek bir hayat hikayesinden ekranlara aktarılmış olan Bir Litre Gözyaşı dizisi Ali karakteri Cihan’ın liseden arkadaşıdır.

Cihan’dan bir yaş büyük olan Ali, üniversitede ortamını oluşturmuş, havalı, karizmatik biridir. Ali’nin kazandığı üniversiteyi kazanmış olan Cihan çok heyecanlıdır. Ancak onun yanında güzel kızları görünce bana bakar mı düşüncesi olur.

Ali’nin yanındaki kız gibi saçlarını kestirip Ali’nin dikkatini çekmeyi başaran Cihan, Ali’nin daveti üzerine gittiği partide güzelliği ile herkesi büyüler. Ali, Cihan’ı evine bırakırken ona çıkma teklif eder.

Cihan rüyadayım zannetse de her şey gerçektir. Annesine aşık olduğunu anlattığı ses kaydını gönderir. Annesi hasta olduğunu yeni öğrendiği ve hastalığını daha kızına itiraf edemediği anda bu ses kaydı ile yıkılır. Cihan ve Ali ikinci bölümde daha da yakınlaşır ve Ali Cihan’ı öper. Cihan’ın hastalığını öğrenince Ali sizce nasıl tepki verecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.bir litre gözyaşı ali kim mehmet aykaç resmi1 Litre Gözyaşı Ali’nin gerçek adı Mehmet Aykaç. Mehmet Aykaç kim, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı sorularının cevapları ile yazımıza kaldığımız yerden devam edelim. Mehmet Aykaç. Hatay doğumlu olan başarılı oyuncu Nisan 1992 doğumludur. 175 cm boyunda olan oyuncunun kilosu ise 70 kgdır.

Koç burcu olan Aykaç, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü mezunudur. Mavi gözleriyle dikkat çeken 1 Litre Gözyaşı dizisinin Alisi sesi ile de adından söz ettirecek bir oyuncu. Türkiye’nin en sevieln şarkı yarışması olan OSes Türkiye yarışmasına katılan Aykaç şarkısını söylese de malesef ki elenmiş.

Ardından oyunculuk eğitimi ile sektöre adım atan oyuncu ilk olarak Eski Hikaye dizisinde rol almıştır. 2014 yılına geldiğimizde Sil Baştan dizisinde rol alan oyuncu Mete karakteri ile beğeni almayı başarmıştır. Bu dizinin ardından uzun süre Atv ekranlarının her pazartesi ekranlara gelen ve geçtiğimiz sezon final yapan dizisi Kırgın Çiçekler dizisinde Serkan karakteriyle fenomen olmuştur.

Hem oyuncu hem de müzisyen yönüyle dikkat çeken Aykaç futbol konusunda da iddialı. Bir dönem Körfez İskenderun Spor futbolcularından olan Aykaç gitar ve keman çalma konusunda da oldukça maharetli.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu