Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Cihan’ın Doktoru Onur Kim? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Kanal D ekranlarının çok yakında ekranlara gelecek olan dizisi Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan’ın doktoru kim sorusunun cevabını sizlerle paylaştığımız bu yazımızda Bir Litre Gözyaşı Cihan’ın doktorunun gerçek adı ne başlığı altında oyuncu hakkında detayları sizlere ulaştıracağız.

Bir Litre Gözyaşı Dizisindeki Cihan’ın Doktorunun Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Cihan’ın doktorunun gerçek adı Polat Bilgin. Haziran 1976, Samsun doğumlu olan oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa yeteneği olunca kendini de bu yönde geliştirmek için eğitim planlarını yapmıştır. Samsun’da ilkokul, ortaokul, lise eğitiminin ardından Tiyatro Anadolu adlı tiyatroyu kurarak büyük bir adım attı.

Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisansını tamamlayan oyuncu pek çok tiyatro oyununda yer aldı. Tiyatro Anadolu’da tiyatro üzerine ders de veren oyuncunun ilk kez dizi sektöründe yer aldığı yapım Affedilmeyen adlı dizi olmuştur. Atv ekranlarında yayınlanan Affedilmeyen dizisinin hemen ardından Kalp Ağrısı adlı dizide rol almıştır. Karayılan adlı dizide ise Marcos karakteri ile oyunculuğunu sergilemiştir. 

Tek Başımıza, Günahkar, Yol Arkadaşım gibi dizilerle ekranlara gelen başarılı oyuncu Mahmut ile Meryem adlı sinema filiminde Sofu karakteri ile adından söz ettirmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Molla Kabız karakteri ile seyirciyle buluşan oyuncu Bu İşte Bir Yalnızlık Var adlı sinema filminde Orhan karakteri ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır.bir litre gözyaşı polat bilgin resmiSon olarak yer aldığı dizi ise TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Mehmetçik:Kutü’l-Amare dizisidir. Bu dizide canlandırdığı Yüzbaşı Cemil karakteri de oyuncunun unutulmaz rollerinden birisi olmuştur.

Bir Litre Gözyaşı Dizisindeki Cihan’ın Doktoru Onur Kim? Nasıl Biri?

MF Yapım bu sezon da adından söz ettirecek bir yapım ile Kanal D ekranlarında olacak. Başrolünde Miray Daner’in olacağı Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan adında genç bir kızın hikayesine tanık olacağız. Cihan omurilik hastası olan dünyalar güzeli hayat dolu bir kızdır.

Yaşadığı sıkıntılara rağmen annesi Figen ve babası Muzo’nun desteği ile hayata inadına gülümseyen Cihan’ın bir diğer desteği de doktoru. Cihan’ın zor anlarında güzel düşünceleri ile onu motive eden doktoru Cihan’ın hayatında çok önemli bir yere sahip. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu