Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Güzin Kim? (Figen’in Annesi) Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Bir Litre Gözyaşı oyuncuları netlik kazanmaya devam ediyor. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen’in annesine kimin hayat vereceği de netleşti. İşte merak edilen detaylar.

Bir Litre Gözyaşı Güzin kimdir, Bir Litre Gözyaşı Güzin’in gerçek adı ne sorularının cevapları ayrıntılarıyla sizlerle yazımızda olacak.

Bir Litre Gözyaşı Güzin Kimdir? Bir Litre Gözyaşı Güzin’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Medyapım ve Mf Yapımın ortaklığıyla hazırlanan çok yakında Kanal D ekranlarında başlaması beklenen Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan adında genç bir kızın yaşam hikayesine tanıklık edeceğiz. Cihan omurilik hastası olan bir genç kızdır.

Yaşadığı bu sağlık sıkıntısı nedeniyle hayatının her evresinde sıkıntılar yaşamaya başlayan Cihan’ın en büyük desteği annesi Figen ve babasıdır. Bu sağlık sıkıntısını onların sayesinde daha az hissetmektedir. Figen iyi bir annedir ama kendi annesi ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle annesiyle arası yıllar önce bozulmuştur. Figen’in annesi olan Güzin Figen’e göre mizaç olarak daha sert davranan bir bayandır. Kızının yaşadığı sıkıntıların üzerine bir de söylediği sözler ile Figen’i daha da depresif hale getiren bir anne olan Güzin karakterini çok yakında hep birlikte izleyeceğiz.

Bir Litre Gözyaşı Güzin’in gerçek adı ise Nur Sürer. Asi, Ihlamurlar Altında, Kayıtdışı ve Sultan gibi oldukça bilindik dizilerin oyuncu kadrosunda yer almış olan Nur Sürer’i daha yakından tanıyacak olursak; Nur Sürer, 1954, Bursa doğumludur.bir litre gözyaşı güzin kim nur sürer resmiBursa Anadolu Kız Lisesinden mezun olan Sürer daha sonra oyunculuk üzerine eğitim alıp Sindirella adlı filmde rol almıştır. Bu ilk deneyiminin ardından Ayna adlı filmdeki oyunculuğu ile ödüle layık görülmüştür. Umuda Yolculuk, Yara, Uçurtmayı Vurmasınlar adlı filmlerdeki başarısından da bahsetmeden geçmek istemedik.

Kadın hakları konusunda oldukça ön planda olan sanatçılardan biri olan oyuncu, 2012’de Sultan adlı dizide Ayşe karakterine hayat vermiştir. Tatar Ramazan, Bana Artık Hicran De adlı dizilerde rol alan oyuncu Eksik adlı filmde hem yönetmen hem de oyuncu olarak yer almıştır. Adını duyurduğu bir diğer dizi ise Asi dizisi olmuştur. Bu dizide Neriman karakteri ile hafızalara yer edinmiştir. Yer aldığı diğer yapımlar; Bir Günün Hikayesi, Gece, Lale Devri, Herşeye Rağmen, Kaledeki Yalnızlık, Kasaba, Ihlamurlar Altında, Kurşun Yarası, Sır Çocukları yer aldığı bazı yapımlardandır. Başarılı oyuncu 40’a yakın yapımda rol almıştır.

Nur Sürer Yaşı-Boyu-Kilosu-Eşi

Bülent Kayabaş ile evlenen oyuncu boşanma kararı almış daha sonra da Sarp Kuray ile evlenen oyuncunun Ümit adlı bir oğlu var. 1,64 boyunda olan oyuncunun kilosu ise 67 kg dır. 64 yaşında olan oyuncunun burcu yengeç.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. GERÇEK HAYATTAN ALINAN HASTA İKEN TUTTUĞU NOTLAR ÖNCE ROMAN OLARAK YAYINLANDI SONRA DİZİ KORE VERSİYONU OLAN BU DİZİYİ İZLEMEDİM VE YERLİ YAPIMIDA DÜŞÜNMÜYORUM BİLİYORUM Kİ BİR ZAMANLAR YAŞANMIŞTI BU BU BENİ HİÇ DURMADAN GÖZYAŞLARINA BOĞACAK DAYANIKLI OLANA İYİ SEYİRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu