Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Hande Kimdir? (Cihan’ın Arkadaşı) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

7 Ekim Pazar ilk bölümü ile ekranlara gelen Bir Litre Gözyaşı Hande karakteri merak konusu oldu. Güleryüzlü halleriyle beğeni alan Hande kim diye merak edenler için hazırladığımız Bir Litre Gözyaşı Hande’nin gerçek adı ve bilgileri yazımız sizlerle.

Bir Litre Gözyaşı Hande Kim? Bir Litre Gözyaşı Hande’nin Gerçek Adı Nedir? Hangi Dizide Oynadı?

Kanal D ekranlarının pazar günü ekranlara gelen dizisi Bir Litre Gözyaşı diğer dizilerden farklı olarak gerçek bir hayat hikayesinden konusunu almakta. Beyincikte küçülme sıkıntısı ile baş etmek zorunda kalan hayat dolu Cihan’n hikayesi hepimizi ağlatacak cinsten.

Cihan son anda Mahir sayesinde yetiştiği sınav sonrası sevinçle arkadaşı Hande’ye sarılır. Hande sınav sonrasında kazanacağına o kadar emindir ki üniversiteli olduk diye heyecanlanmaktadır.

Hande’ye adını bilmediği kurtarıcısından bahseden Cihan İstanbul Üniversitesini kazanır. Kayıt için gittiği yerde tekrar Mahir’i görünce Cihan şok olur. Mahir ise farklı tavırlarıyla Hande’nin de beğenisini alır. Hande Mahir için çok cool derken Cihan deli mi ne diye söylenir. 

Bir Litre Gözyaşı Hande’nin gerçek adı Nurberfin Çiroğlu. Son olarak Star Tv ekranlarının Karamel Yapım imzalı günlük dizisi Adını Sen Koy dizisinde geçtiğimiz sezon İpek karakterine hayat vermiş olan Nurberfin Çiroğlu’yu yakından tanıyalım. ask oyuncuları nurberfin çiroğlu resmi 1Oyunculuk dışında mankenlik de yapmakta olan oyuncu İstek Vakfı Bilge Kağan Fen Lisesi 2010 mezunudur. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesini kazanan oyuncu üniversitenin kendisine sağladığı tüm imkanları kullanmış ve kendini geliştirmek için uğraşmıştır. Medium.com adlı bir sitede nasıl para kazandığı hakkında bilgileri paylaşan oyuncu bu sitede yazılarıyla beğeni almayı başarmıştır. Halen Boğaziçi Üniversitesi öğrencisidir. Hatta sosyal medya hesabında kendisiyle ilgili yapılan haberlerde düzeltme yapılmasını istemiştir. 

Soccer oynamayı oyuncu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun sayesinde de yurt dışında pek çok yeri gezme imkanı bulmuştur. Adını Sen Koy ile ilk defa dizi sektörüne adım atmış olan oyuncu daha önce reklam filmlerinde yer almıştır.  Voleybol, basketbol,plates ile vaktini değerlendiren oyuncu spora çok ilgilidir. 

Bilgisayar mühendisi olan Efe Helvacı ile sevgilidir. Sevgilisi İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Oyuncuyu gelin bir de Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde var olan Büyak’ın Okul projesi tanıtımında dinleyelim:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu