Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım Kim? Kıvılcım’ın Gerçek Adı Yaşı

MF Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı 14. bölümde yaşanacak olan zaman atlaması nedeniyle diziye dahil olacak oyuncular oldukça fazla. Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım karakteriyle diziye dahil olacak olan güzel oyuncu hakkında merak edilenler ve karakter hakkında detaylar yazımızda sizlerle.

Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Bir Litre Gözyaşı 14. bölümü ile 27 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek. Sevilen dizide dört yıllık bir zaman atlaması yaşanacak. Miray Daner’in canlandırdığı Cihan, ali ile evlilik telaşı içindeyken Mahir rolüne hayat veren mert Yazıcıoğlu’da Amerikadan gelecek olan şirket ortağı olarak karşımıza çıkacak.

Mahir’in en yakını olarak göreceğimiz Kıvılcım karakteri herkesin onu merak ettiğini dile getirirken Mahir’e olan güveni de gözlerinden okunuyor. Şık giyinen, alımlı bir bayan olan Kıvılcım kendisine Mahir’in nasıl biri olduğunu soran Teoman’a onu öve öve bitiremiyor. Ona olan aşkı her halinden belli.

Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım’ın gerçek adı Türkü Turan. 1985, Bodrum doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji Bölümü mezunudur.

Son olarak bir internet dizisi olan “Yaşayamayanlar” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiş olan Turan, 2014 yılında rol aldığı “Maral” dizisindeki oyunculuğu ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu dizide Arya rolünü canlandırmış olan Türkü Turan, “Tatar Ramazan” dizisinde Ayşe ile seyirciyle buluşmuştur.bir litre gözyaşı kıvılcım kim türkü turan resmi“Adını Feriha Koydum” dizisinde Meryem olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde de Nihal rolüyle beğeni almıştır. “Annem” adlı dizide canlandırdığı Pınar rolüyle sektöre adım atmış olan Turan, “Şubat” ve “Kosmos” adlı yapımlardaki başarısıyla tam not almıştır.

Yer aldığı bir diğer yapım olan “Dolunay” dizisinde Alya rolüyle ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı son sinema filmi ise “Put Şeylere” adlı filmdir. 

Türkü Turan’ın boyu 168 cm. Film izleme hobisi ile bilinen oyuncu Türkü Turan’ın sevgilisi şu an kim bilinmiyor ancak Ozan Ertürk ile nişanlanan Turan 2017 yılında ayrılma kararı almıştır. Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım karakteriyle seyirciyle buluşacak olan Türkü Turan’ın seslendirdiği bir şarkının olduğu bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Türkü Turan Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu