Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Selma Kim? Selma’nın Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Bir Litre Gözyaşı dizisine yeni katılan oyuncular merak konusu iken sizlere diziye katılan yeni bir karakter ve o karaktere hayat veren oyuncu hakkında bilgiler sunacağız. Yazımızda;

  • Bir Litre Gözyaşı Selma kimdir?
  • Bir Litre Gözyaşı Selma’nın gerçek adı, yaşı, nereli olduğu, daha önce hangi dizide oynadığı hakkında bilgileri sunacağız.

Mf Yapım imzalı her Pazar Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni alan Bir Litre Gözyaşı dizisi 14. bölümde dört yıllık bir zaman atlaması yaşanacak. Dizide yaşanacak olan bu zaman atlaması nedeniyle dizide de senaryoya farklı bir boyut katılacak.

Figen ve annesinin vefat etmiş olduğunu da göreceğimiz dizide senaryoda artık Cihan’ın annesinin olmadığını üzülerek izleyeceğiz. Bir Litre Gözyaşı dizisinden ayrılanlar kadar gelenler de büyük yankı yapacak gibi. Bunlardan biri Selma karakteri olacak. Bir Litre Gözyaşı Selma adını sıkça duyacağımız karakterlerden bir tanesi olacak.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Selma karakterine hayat veren güzel oyuncu Seçil Buket Akıncı.  Seçil Buket Akıncı kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları ile devam edecek olursak; güzel oyuncu Seçil Buket Akıncı 17 Ağustos 1988 doğumlu.bir litre gözyaşı selma kim seçil buket akıncı resmiİstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu Trakya Üniversitesi mezunudur. Tümay Özokur Film Reklam Ajansına bağlı olarak çalışmakta olan Akıncı, “Büyük Buluşma” adlı dizide Ayşe rolünü canlandırmıştır. Uzun süre Kanal D ekranlarının sevilen dizisi “Arka Sokaklar” da oynamıştır.

“Doktorlar” dizisinde Ayşin karakterine hayat vermiş olan Akıncı, “Annem” dizisinde de rol almıştır. “Şefkat Tepe” dizisinin ardından “Kardeş Payı” dizisinde Aysel karakterine hayat vermiştir.

“Kocamın Ailesi”, “Mazlum Kuzey”, “Kalbim Ege’de Kaldı” dizilerinde rol almış olan Seçil Buket Akıncı, son olarak 2016 yılında “Rüzgarın Kalbi” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide canlandırdığı Hande rolüyle büyük beğeni alan oyuncu Bir Litre Gözyaşı dizisinde canlandıracağı Selma karakteriyle de adından söz ettirecek bir oyuncu.

 Bir Litre Gözyaşı Selma karakterine hayat verecek olan Seçil Buket Akıncı hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından sizlere oyuncunun rol aldığı “Rüzgarın Kalbi” dizisinden bir kesit ile yazımızı sonlandırmak istiyoruz.

Seçil Buket Akıncı Bir Litre Gözyaşı Selma Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu