Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Teoman Kim? Survivor Yarışmacısı Bir Litre Gözyaşı’nda!

Bir Litre Gözyaşı dizisine yeni katılan oyunculardan biri de “Survivor” yarışmasından tanıdık biri. Bir Litre Gözyaşı  Teoman rolüyle seyirciyle buluşacak olan oyuncu hakkında merak ettiğiniz detaylara ulaşabileceğiniz yazımızda Bir Litre Gözyaşı Teoman nasıl biri hakkında da bilgiler olacak.

  • Bir Litre Gözyaşı Teoman kimdir, nasıl biri?
  • Bir Litre Gözyaşı  Teoman’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu kaç?

Yukarda belirtiğimiz soruların cevaplarını sunacağımız yazımızda öncelik Bir Litre Gözyaşı  Teoman karakteri hakkında bilgi verelim. Diziye 14. bölüm itibariyle dahil olacak olan Teoman, Kıvılcım’ın kuzenidir.

Bir moda tasarım şirketi olan ve zengin bir ailenin kızı olan Kıvılcım, şımarık halleriyle dikkat çekerken Teoman da onun dert ortağıdır. Mahir’i merak eden Teoman bir taraftan kuzeni ile spor yaparken diğer taraftan da Mahir’in nasıl biri olduğunu sorar.

Kıvılcım ise başlar Mahir’i övmeye. Belli ki Kıvılcım Mahir’e çoktan abayı yakmıştır. Teoman da bunun farkındadır ve Mahir ile görüşmek de istemektedir. Kıvılcım’ın övgüleriyle merak konusu haline gelen Mahir adını da değiştirmiş kendine yeni bir sayfa açmıştır.bir litre gözyaşı teoman kim ogeday girişken resmiCihan yolda gördüğü Mahir’i takip etmeyi denese de o anda onun yanına gelemez. Cihan’ı bekleyen bu sürpriz karşısında bakalım Mahir’in tepkisi ne olacak? Kıvılcım Cihan’a nasıl tepki gösterecek? Hep birlikte Bir Litre Gözyaşı 14. bölümde izleyeceğiz. 

Bir Litre Gözyaşı Teoman’ın gerçek adı Ogeday Girişken. Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında, nereli, oyuncuyu bu kadar popüler hale getiren ne diye merak edenler için yazımıza devam edelim. Survivor denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Ogeday Girişken 1992 doğumlu. 2019 yılı itibariyle 27 yaşında olan oyuncu ilk defa bir dizide yer alacak.

İlk dizisi olan Bir Litre Gözyaşı dizisinde oyunculuğu şimdiden merak konusu. Sosyla medyada da epeyce fan grubuna sahip olan Girişken, diziye dahil olunca sevenleri onun için Bir Litre Gözyaşı  izlenir şeklinde yorumlarda bulunup oyuncuya destek olmuşlar.

Marmara Üniversitesi BESYO’dan mezun olmuş olan Girişken, Fenerbahçe Kürek Takımı sporcularından birisi. Ülkemizi temsil eden sporculardan biri olan Ogeday Girişken 184 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Ogeday Girişken Bir Litre Gözyaşı Teoman Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu