Bir Litre Gözyaşı

Bir Litre Gözyaşı Zeynep Kim? Zeynep’in Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarının her Pazar ekranlara gelen dizisi Bir Litre Gözyaşı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Zeynep karakteriyle diziye dahil olan oyuncuyu tanıtacağımız bu yazımızda sizlere ayrıca Bir Litre Gözyaşı Zeynep kimdir hakkında da bilgi vereceğiz. 

  • Bir Litre Gözyaşı Zeynep kim, nasıl biri?
  • Bir Litre Gözyaşı Zeynep’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide rol aldı? 

Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Miray Daner’in Cihan adında bir genç kıza hayat verdiği dizide uzun süredir zaman atlaması yaşanacağı gündemde idi. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde o zaman atlaması seyirciyle olacak.

Zaman atlaması nedeniyle pek çok oyuncunun da ayrılacağı haberini sizlerle çok önce paylaşmıştık. [pembebuton]Bir Litre Gözyaşı diziden ayrılan oyuncular[/pembebuton] için tıklayınız. 

Bir Litre Gözyaşı dizisinde yaşanacak olan bu zaman atlaması nedeniyle ayrılacak oyuncular olduğu gibi Bir Litre Gözyaşı yeni gelen oyuncular da gündeme gelmeye başladı. Diziye dahil olan karakterlerden biri de Zeynep adlı güzel bir genç kız. Adını sıkça duyacağımız Zeynep karakteri Cihan’ın hayatında da önemli bir yere sahip olacak.bir litre gözyaşı zeynep kim şeyma baday resmi

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Zeynep karakterine hayat veren oyuncu Şeyma Baday. Şeyma Baday kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynamıştı hakkında merak ettiğiniz detaylar yazımızda sizlerle.

Şeyma Baday özellikle “Seni Kimler Aldı” adlı yapımdaki oyunculuğu ile anılırken ayrıca özel hayatıyla da gündemde olan isimlerden biri.

Ünlü komedyen Ata Demirer ile sevgili olan Şeyma Baday, 1997 doğumlu. Batman’da dünyaya gelmiş olan güzel oyuncu ayrıca muhabirlik de yapmaktadır. Sunuculuk deneyimi de olan Baday, 163 cm boyundadır. 51 kg olan Baday, ikizler burcudur. 2017 yılında yayınlanmış olan “Seni Kimler Aldı” dizide Nazlı rolünü canlandırmıştır.

Oyunculuk dışında sunuculuk yapmış olan oyuncu Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla ekranlara gelen bir dönemin en sevilen yarışma programı olan “Çarkıfelek” de sunuculuk yapmıştır. NTV’de halen muhabir olarak çalışan güzel oyuncunun babası Batmanlıdır. Bir Litre Gözyaşı Zeynep hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından oyuncu ile ilgili bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz. 

Bir Litre Gözyaşı Şeyma Baday Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu