Umut Işığım

Bir Umut Yeter Damla Kim? (Derya’nın Kardeşi) Damla’nın Gerçek Adı Ve Bilgileri

MF Yapımın yapımcılığını üstlendiği Bir Umut Yeter dizisinde Damla karakteri dizinin en dikkat çekici karakterlerinden birisi. Bir Umut Yeter Damla kimdir sorusunun ardından sizlerle Bir Umut Yeter Damla’nın gerçek adı ve detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Bir Umut Yeter Damla Kimdir? Damla’nın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Başrollerinde Tolgahan sayışman, Esra Bilgiç ve Hazal Subaşı’nın rol aldığı Bir Umut Yeter 27 Eylül Perşembe günü ekran macerasına başlıyor. Fragmanlarıyla ve oyuncu kadrosuyla daha başlamadan merak konusu haline gelen Bir Umut Yeter dizisinde Damla, Derya’nın küçük kardeşidir.

Ailenin en küçüğü olması nedeniyle el bebek gül bebek büyümüş, bir dediği iki edilmemiş olan Damla, öksüz olmasına rağmen ablaları ona destek olmuş, annesinin yokluğunu hissetmemesi için çabalamıştır. Ancak ablası derya öyle olaylar yaşar ki maaile Derya ile ilgilenir. Bu durumda kendini değersiz hissetmeye başlayan Damla sevgi boşluğunu doldurmak için lise öğretmenine takılır.

Lise öğretmenini uyaran eniştesi Taner, Damla için çok çabalar. Damla’nın kısa sürede mahallede adı çıkar dokuza, inmez olur sekize. Dedikodulardan sıkılan Damla için üniversite bir kurtuluştur. Damla özgürce yaşamak ister ancak üniversiteden mezun olmasıyla babası onu kendi sahibi olduğu otelde çalışması için zorlar. Damla buna isyan etse de orada çalışan Arda’ya gönlünü kaptırır. [pembebuton]Bir Umut Yeter Dilek[/pembebuton] kim gerçek adı ne olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Bir Umut Yeter Damla’nın gerçek adı ise Feyza Civelek. Meşhur senaristlerden olan Melis Civelek’in kızı olan Feyza Civelek, 1995 yılında dünyaya gelmiştir.bir umut yeter damla kim feyza civelek resmiİstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk olarak Acemi Cadı adlı dizi ile adını duyurmuştur. Daha sonra Sihirli Annem dizisinde rol alan oyuncu, meşhur gençlik dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde rol almış ve Naz karakterini canlandırmıştır.

Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncu kadrosunda Lara karakteriyle kendine yer bulan oyuncu son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almıştır. Bu dizinin senaristliğini de annesi yapmıştır.

Annesinin yazdığı bu dizide Çiçek karakteriyle beğeni alan oyuncu Bir Umut Yeter dizisinde de oldukça dikkat çekici bir karakter olan Damla Akar karakteriyle seyirciyle buluşacak. Güzel oyuncu 160 cm boyunda ve 55 kg ağılığındadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu