Umut Işığım

Bir Umut Yeter Derya Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden olan Bir Umut Yeter dizisi yeni sezona damga vuracak dizilerden biri. Dizinin en dikkat çekici karakterlerinden biri kuşkusuz Bir Umut Yeter Derya karakteri olacak. Peki Bir Umut Yeter dizisi Derya kim, Bir Umut Yeter dizisi Deryanın gerçek adı ne, kaç yaşında gibi soruların cevapları siz değerli takipçilerimizle.

Bir Umut Yeter Derya Kim? Nasıl Biri?

Ekranların yeni dizilerinden olan Bir Umut Yeter Derya kim olduğuna geçmeden evvel dizinin ana temasına değinmekte fayda var. Hakkari’de yüzbaşı olarak görev yapmakta olan Yılmaz Karabey köyde çıkan bir çatışmada ağır yaralanır. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yılmaz Karabey uzun süre hastanede tedavi alır. Sadece bedenen değil ruhen de derin yaralar almış olan Yılmaz sonunda gözlerini açar. Ancak yaşananların izleri psikolojik olarak Yılmaz’ı çok yıpratır.

Malulen emekli olan Yılmaz Karabey bir deniz fenerinde çalışmaya başlar. Bekçilik yapan Yılmaz burada Elif ile tanışır. Sevdalanan ikili evlenirler. Bebek hayali kurarlarken çiftin bebekleri olmaz. Bir gün deniz kenarında bir bebek sesi duyarlar. Terk edilmiş bir bebek ve hemen yanı başında bir ceset vardır.

Bebekleri olmayan Yılmaz ve Elif çifti bu bebeği kendi çocukları gibi görür ve onu büyütürler. Yıllar geçer ve bebeğin annesi olan Derya çıkagelir. Yılmaz ve Elif’ten bebeği almak için çabalayan Derya’nın hikayesi de seyirciyi gerçekten etkileyecek türden. Bu arada [pembebuton]Bir Umut Yeter Elif[/pembebuton] Kim hangi oyuncu canlandırdığını merak ediyorsanız tıklayınız.

Bir Umut Yeter Dizisi Derya‘nın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Mf Yapımın yapımcılığını üstlendiği Bir Umut Yeter dizisinin en merak edilen karakterlerinden olan Derya’nın gerçek adı Esra Bilgiç. Güzel oyuncu, Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile evlidir, daha önce modellik de yapmıştır. 1,77 cm boyunda olan güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümünden mezun olmuştur.hayat ışığım esra bilgiç resmi

Ekim 1992 tarihinde başkent Ankarada dünyaya gözlerini açan genç oyuncu 50 kilodur. Daha önce TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun’u canlandıran oyuncu bu dizi ile hafızalara kazınmıştır. Engin Altan Düzyatan Ertuğrul Bey’i canlandırdığı dizide Esra Bilgiç onun eşi olan Halime Hatun’a hayat vermiştir. Oyuncu diziye sürpriz bir şekilde veda etmiştir. İlgili yazımız için [kirmizibuton]tıklayınız[/kirmizibuton]. Detaylar yazımızda sizlerle.

Bir Umut Yeter Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu