Umut Işığım

Bir Umut Yeter Kenan Kim? (Derya’nın Babası) Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Bir Umut Yeter ilk bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Bir Umut Yeter dizisi Kenan kim sorunun cevapladığımız bu yazımızda ayrıca Bir Umut Yeter Kenan’ın gerçek adı ve bilgileri hakkında da detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Bir Umut Yeter Derya’nın Babası Kenan Kim? Bir Umut Yeter Kenan’ın Gerçek Adı Nedir?

MF Yapım imzalı başrollerinde Esra Bilgiç, Hazal Subaşı ve Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı Bir Umut Yeter 27 Eylül Perşembe yani bugün ekranlara gelecek. Kenan akar, Derya’nın babasıdır. Üç kızı olan Kenan Akar büyük bir iş adamıdır. Otel sahibi olan Kenan gençken tek gecelik bir ilişki sonrasında bir kızı olmuş, daha sonra ise evlendiği eşi yani Derya ve Damla’nın annesi Dilek’i de kendi öz evladı gibi görmüştür.

Sevgi ortamı içerisinde evlatlarını büyütmeyi düşünen Kenan ve eşi güzel günler geçirse de bir süre sonra Kenan’ın eşi MS hastalığı nedeniyle hayatını kaybeder. Bu durum evde yıkıma neden olur. Yine de evlatlarına tutunmaya karar veren Kenan kızlarını en iyi şekilde yetiştirmek ister.

Ancak Dilek yanında çalışan Tanerden hamile kalıp evlenir, Damla’nın okuldaki öğretmeniyle adı çıkar, Derya ise hayır demesine rağmen Toprak ile evlenir. Bu evliliğe en başından karşı çıkan Kenan sonunda da haklı çıkar. Derya doğum sonrasında öyle olaylar yaşar ki acısı yıllarca bitmez. Toprak’ın ve torununun fırtınada kaybolması sonrasında kendini hep suçlu gören Kenan bu olayın sonrasında zor anlar yaşar. [pembebuton]Bir Umut Yeter Damla[/pembebuton]kim hangi oyuncu canlandırdığını öğrenmek için tıklayınız.

Hayata küsmek nedir işte tam olarak bu olaydan sonra yaşar. Ancak Serap’a aşık olmasıyla hayatında da yeni bir sayfa açılır ama bu ilişki aile hayatında farklı olayların yaşanması da sebep olur. Bir Umut Yeter Kenan’ın gerçek adı ise Serhat Tutumluer. boğaziçi rapsodi serhat tutumluer resmiHaziran 1972, Eskişehir doğumlu olan usta oyuncu son olarak Vatanım Sensin adlı dizide rol almıştır. Daha önce rol aldığı diziler Oyunbozan (Mahir karakteri), Filinta (Boris karakteri), Umutsuz Ev Kadınları (Sinan rolüyle), Ezo Gelin (Kadim).

2007 yılında Senan Kara ile evlenmiş olan usta oyuncunun yer aldığı sinema filmleri ise; Siyah Beyaz, Cenneti Beklerken, Yeraltı, Ara, Kıskanmak, Büyü.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Tutumluer, 2008 ve 2009 yıllarından en iyi erkek oyuncu ödülü almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu