Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Ala Kim? (Doktor Ala Bir Zamanlar Çukurova) Gerçek Adı Yaşı

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncularına yeni oyuncular eklenmeye devam ediyor. Züleyha’nın Demir ile evlenmesi üzerine Yılmaz’ın da hayatına biri girecek mi diye bekliyorduk. O da olacak gibi. Doktor Ala karakteriyle diziye yeni bir oyuncunun katılacağı duyumu herkesçe biliniyordu. Merakla beklenen Ala karakterini canlandıran oyuncu netleşti. 

Bir Zamanlar Çukurova Ala kim diye merak edenler için hazırladığımız yazımızda karakter analizi sonrasında Doktor Ala’ya hayat veren oyuncu hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’ın hapse girmesinin  hemen akabinde gelişen olaylara kısaca göz attıktan sonra neden böyle bir karakterin diziye dahil olduğunu da açıklayacağız. Yılmaz ile Yamanların konağına sığınan Züleyha aslında gelecekte onun neyi beklediğini bilse ne o konağa ne de o topraklara adım atardı.

Yılmaz ile abi kardeş olduğunu söyleyen Züleyha bu yalanı yüzünden zor anlar yaşamak zorunda kalır. Yılmaz’ın Züleyha’yı kurtarırken öldürdüğü adam yüzünden hapse düşmesinden sonra Züleyha Hünkar hanımın Yılmaz’ı kurtaracağım vaadiyle Demir ile evlenmeyi kabul eder. Demir ile Züleyha’nın evlendiğini öğrenen Yılmaz bir de Züleyha’nın hamile olduğunu duyunca beyninden vurulmuşa döner.

Züleyha ile karşı karşıya geldiğinde Yılmaz “Demir beni öyle sevdi ki…”diye başlayan cümleleriyle kendine yeni bir sayfa açma kararı aldı. Ben boşuna hapse düşmüşüm diyen Yılmaz, Züleyha’nın kurduğu hayat karşısında üzülse de güçlenir. Yılmaz’ın hayatına dahil olacak olan Ala ise bir çocuk doktoru olarak diziye dahil olacak. Ala ile Yılmaz arasında bir aşk yaşanması beklenenler arasında. Elbette ki bunu hepimize zaman gösterecek. Şimdi geçelim Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala karakterine hayat veren oyuncu hakkındaki detaylara.bir zamanlar çukurova ala kim melike ipek yalova resmi 2Bir Zamanlar Çukurova Ala’nın gerçek adı Melike İpek Yalova. Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkat çeken güzel oyuncu nasıl keşfedildiğini anlatırken de bir yemekte keşfedildim diyor. Babası eski bir devlet bakanı olan Yüksel Yalova’nın kızı Melike İpek Yalova son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İnsanlık Suçu” adlı dizide rol almıştır.

Önce Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler daha sonra yurt dışında “Kriz Yönetimi” üzerine eğitim almıştır. Babasının da Yıldız Kenter’in öğrencisi olduğunu paylaşan oyuncu, küçük yaştan beri sektöre uzak olmadığını da dile getiriyor.bir zamanlar çukurova ala kim melike ipek yalova resmi 1 “Muhteşem Yüzyıl” dizisi Isebella karakteri arayışında olan yapımcının yemekte onu görmesiyle dizi sektörüne adım atan oyuncu daha sonra “Çember”, “Can Feda”, “Karadayı”,”Hayat Şarkısı” adlı yapımlarda rol almıştır. Son olarak Türkan Şoray kendi gençliğinin canlandırılacak olması üzerine teklifin Melike İpek Yalova’ya götürülmesini istemiştir. Güzel oyuncu ise Türkan Şoray’a hayran olduğunu dile getirirken benim gözlerim büyük ama Türkan Şoray’ın gözleri daha güzel diye fikrini de dile getiriyor. Peki sizce benziyor mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Barcelona’ya gittiğinde de Penelope Cruz’a benzetildiğini anlatan oyuncu Aydınlı. 1984 doğumlu olan oyuncunun boyu 159 cm kilosu ise 49 kg dır. Doktor Ala karakterine hayat verecek olan Melike İpel Yalova ilgili bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu