Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim? (Şermin’in Kızı) Betül Hakkında Merak Edilenler

Atv denilince akla gelen ilk dizilerden olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çok yakında yeni bir oyuncu daha dahil olacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisine Doktor Ala Hekimoğlu karakterini canlandırmak üzere Melike İpek Yalova dahil olmuştu son olarak. Diziye yeni bir karakter daha dahil olacağı haberi ile sizlere yeni bir müjde daha verelim.

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Demirbilek ve Uğur Güneş’in rol aldığı 2018-2019 sezonunda adından en çok söz ettiren bir dizi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin ve Sabahattin’in bir kızı olduğunu önceki bölümlerde duymuştuk. İşte Bir Zamanlar Çukurova Betül kimdir hakkında hazırladığımız yazımız.

Şermin ve Sabahattin arasındaki sular durulmak bilmiyor. Şermin Sabahattin’e nereden geldin diye sorduğunda Şermin hesap dahi vermek istemez. Veli ile kötü planlar peşinde olan Şermin buluşmalarının gizli kalması için çabalar.

Veli ile yemek yedikten sonra eve döndüğünde Sabahattin’e geldiği yeri de söylemez. Sabahattin de sinirle madem öyle boşanalım deyince Şermin tamam boşanalım demekten geri durmaz. Sabahattin şok olur. Şermin ise aslında bu boşanma işine pek de sıcak bakmamaktadır ama tavır yapmaktan da geri durmaz.

Sabahattin ise Şermin’in oyunlarında bıkmış durumdadır. Şermin kendini haklı çıkarma telaşına düşüp Gülten ile Sabahattin arasında bir şeyler var dedikodusuna inanır. Bunu malzeme yapıp boşanma konusunda kendini haklı göstermeye çabalar. Sabahattin ise Demir Bey’in de bu durumu öğrenmesini sağlayarak aslında Şermin’in ne kadar kötü olduğunu ortaya çıkarmış olur.bir zamanlar çukurova betül kim resmi

Veli ile iş birliği yapan Şermin kendi oyuna gelir. Veli kaldığı yeri dahi Şermin’den gizler. Şermin en yakın arkadaşının yanında kalan Veliden bihaberdir. Kısaca oyuna gelen aslında kendi olur. Bütün bu olayların tam da ortasında aslında Sabahattin ve Şermin’in kızı vardır.

Şermin’in kızı olan Betül’ün konağa gelmesiyle belli ki her şeyin rengi değişecek. Sabahattin geçtiğimiz bölümde çiftliği terk etme kararı aldığında yurt dışında olan kızı Betül’ü arayıp onunla konuşmuştu. Kızı ile Şermin’den dolayı pek konuşma fırsatı olmadığını anlatan Sabahattin boşanma kararlarından bahsedince Betül çılgına döner. 

Betül annesine mi benziyor şu an için bunu söylemek erken ancak boşanma olayının gerçekleşmemesinde kızlarının olması en büyük etkenlerden birisi. Bir oğlu olmadığı için üzülen Şermin ile kızı Betül’ün arası da ne kadar iyi geldiğinde daha net bilgiler vereceğiz. Bir Zamanlar Çukurova Betül karakteri hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar oyuncu netleşince bu sayfamız güncellenecektir. Ancak Sabahattin’in kızı ile telefondaki görüşmesini sizlerle paylaşmak istedik.

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın