Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim? (Şermin’in Kızı) Betül Hakkında Merak Edilenler

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Demirbilek’in rol aldığı adından en çok söz ettiren dizilerden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin ve Sabahattin’in bir kızı olduğunu önceki bölümlerde duymuştuk. İşte Bir Zamanlar Çukurova Betül kimdir hakkında hazırladığımız yazımız.

Şermin ve Sabahattin arasındaki sular durulmak bilmiyor. Şermin Sabahattin’e nereden geldin diye sorduğunda Şermin hesap dahi vermek istemez. Veli ile kötü planlar peşinde olan Şermin buluşmalarının gizli kalması için çabalar.

Veli ile yemek yedikten sonra eve döndüğünde Sabahattin’e geldiği yeri de söylemez. Sabahattin de sinirle madem öyle boşanalım deyince Şermin tamam boşanalım demekten geri durmaz. Sabahattin şok olur. Şermin ise aslında bu boşanma işine pek de sıcak bakmamaktadır ama tavır yapmaktan da geri durmaz.bir zamanlar cukurova betul resmi

Sabahattin ise Şermin’in oyunlarında bıkmış durumdadır. Şermin kendini haklı çıkarma telaşına düşüp Gülten ile Sabahattin arasında bir şeyler var dedikodusuna inanır. Bunu malzeme yapıp boşanma konusunda kendini haklı göstermeye çabalar. Sabahattin ise Demir Bey’in de bu durumu öğrenmesini sağlayarak aslında Şermin’in ne kadar kötü olduğunu ortaya çıkarmış olur.bir zamanlar çukurova betül kim resmi Veli ile iş birliği yapan Şermin kendi oyuna gelir. Veli kaldığı yeri dahi Şermin’den gizler. Şermin en yakın arkadaşının yanında kalan Veliden bihaberdir. Kısaca oyuna gelen aslında kendi olur. Bütün bu olayların tam da ortasında aslında Sabahattin ve Şermin’in kızı vardır.

Şermin’in kızı olan Betül’ün konağa gelmesiyle belli ki her şeyin rengi değişecek. Sabahattin geçtiğimiz bölümde çiftliği terk etme kararı aldığında yurt dışında olan kızı Betül’ü arayıp onunla konuşmuştu. Kızı ile Şermin’den dolayı pek konuşma fırsatı olmadığını anlatan Sabahattin boşanma kararlarından bahsedince Betül çılgına döner. 

Bir Zamanlar Çukurova Betül Gerçek Adı Yaşı Dizileri

İlayda Çevik Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Betül karakterine hayat vermektedir. İlayda Çevik son olarak “Sen Çal Kapımı” dizisinde Balca rolüyle sevenlerinin karşısına gelmiştir.

Kadrosunda Şebnem Bozoklu ve Erkan Petekkaya’nın yer aldığı Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Gel Dese Aşk” dizisinde başrolde yer almıştır. Dizide Bahar adlı bir genç kıza hayat vermiştir.sen cal kapimi balca resmi

Osman Sınav yapımı “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Berrak karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu 1994, Balıkesir doğumludur.

Fox Tv’de yayınlanan “Savaşçı” dizisinde  Gülayse karakterine hayat vermiş olan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk konusunda eğitim almıştır.gel dese ask ilayda cevik resmi Kanal D’nin “İsimsizler” dizisinde Yıldız’a hayat vermiştir. Rol aldığı bir diğer dizi ise sevilen dizi Karagül olmuştur. Bu dizide ise Maya rolünü canlandırmıştır. 1.72 boyunda ve 54 kilo olan, 24 yaşındaki güzel oyuncu güzel gözleriyle olduğu gibi oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine toplamakta. 

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kim videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu