Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Çetin Kimdir? Gülten’le Evlenecek Mi?

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Bir dönem Yılmaz’a aşık olan Gülten’e gönlünü kaptıran Çetin karakteri dizinin sevenleri tarafından merak konusu oldu. İşte merak edilen Bir Zamanlar Çukurova Çetin kimdir sorusunun yanıtı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Kerem Alışık’ın canlandırdığı Ali Fekeli’nin sağ kolu olan Çetin, Yılmaz’ın da en sevdiği ve sırrını paylaştığı kişidir.

Fekeli’yi babası gibi seven Çetin onun bir dediğini iki etmemiştir. Bunca zaman bir sevdiği de olmamış olan Çetin ne zaman ki Gülten’i görmüş o zaman aşkın anlamını bulmuştur.

Ailesine de bu durumdan bahseden Çetin, Gülten ile evlenmek için ilk adımı da atmıştır. Bir zamanlar Yılmaz’a aşık olan Gülten Çetin ile evlendiğinde neler olacak hep birlikte izleyeceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe yeni bölümleriyle Atv ekranlarında!

Bir Zamanlar Çukurova Çetin Gerçek Adı Hayatı

Bir Zamanlar Çukurova Çetin karakterine hayat veren oyuncu Aras Şenol. 182 cm boyunda, 74 kg ağırlığında olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.aras senol resmi

1993 yılında dünyaya gelen oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha önce pek çok oyunda rol almış olan Şenol, yurt dışında da sahneye çıkmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu