Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Kim? (Yılmaz’ın Arkadaşı) Yamanlarla Bağlantısı Ne? Fekeli’nin Gerçek Adı

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli kimdir? Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Fekeli karakterinin diziye dahil olmasıyla daha da hareketlenecek. Peki Fekeli nasıl biri, neden Yamanlara düşman? Dizinin kilit karakterlerinden biri olan Fekeli hakkında bu detayları sizlerle paylaştıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin gerçek adı ve bilgileri ile de sizleri buluşturacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Kimdir? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin Gerçek Adı Ne?

Tims&B Yapım imzalı Perşembe günlerinin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosuna yeni isimler katarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova Fekeli karakteri diziye 6. bölümde dahil olacak. Fekeli Yılmaz’ın Silivri Cezaevi’nde kalırken tanıştığı arkadaşıdır.

Hapisteki tek dert ortağı olan Fekeli’ye Yamanların yaptıklarını anlatan Yılmaz’ın acısı sözlerine yansımış durumda. Ben karımı emanet ettim ama onlar emanete hıyanet ettiler diyerek derdini anlatan Yılmaz’a bir abi edasıyla nasihatte bulunan Fekeli intikam almak için vurup kırmaktan ziyade zaman içerisinde karşı tarafa acı çektirerek alınacağını anlatır.

Yılmaz’ın bu dünyada çekinmeden sırtımı dayayacağım tek sırdaşım sensin dediği Fekeli af çıkmasıyla Züleyha’nın yanına gidecek olan Yılmaz’ın yanında duracak. Yamanlar’la da geçmişte husumeti olan Fekeli, Yılmaz ile Yamanları zorda bırakmak için birlikte plan yapacaklar. 

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli’nin gerçek adı ise Kerem Alışık. Usta oyuncu Sadri Alışık’ın oğlu olan tecrübeli oyuncu Kerem Alışık sevenlerini de bu diziye dahil olarak çok sevindirdi. Oyuncu hakkında bilgi vermeye devam edecek olursak; Kerem Alışık, Çolpah İlhan ve Sadri Alışık’ın oğludur.bir zamanlar çukurova yılmazın arkadaşı kerem alışık resmi Eski eşi Sibel Turnagöl olan oyuncu 1960, İstanbul doğumlu. Atilla İlhan’ın yeğeni olan oyuncu lisanslı futbolcudur. Fırtınalar dizisiyle dizi sektörüne adım atan Alışık, Dansöz filmiyle de adından söz ettirdi. Sadri Alışık kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim veren oyuncu, şiir kitaplarıyla da beğeni almayı başarmıştır.

Sadri adından bir oğlu olan Alışık, bir süre oyuncu Songül Öden ile sevgili olsa da çift daha sonra ayrılma kararı almıştır.

Yer aldığı yapımlar; Mevsim Çiçek Açtı, 72. Koğuş, Kara Murat Moranın Ateşi, Saddam’ın Askerleri, Kartallar Yüksek Uçar, Kördüğüm, Son Yüzleşme, Mühim Olan Aşkımız, Horoz Sedat, Hababam Sınıfı Askerde, Hoşgeldin Hayat, Aşk Mahkumu, Günah.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu