Bir Zamanlar Çukurova Fevzi Kim? (Bir Zamanlar Çukurova Çoban Fevzi)

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın bebeğini kaçıran Fevzi bölüme damga vuran karakterlerden oldu. Peki Bir Zamanlar Çukurova Fevzi kim? İşte ayrıntılar.

Bir Zamanlar Çukurova Fevzi Kimdir? Müslüm’e Benzeyen Kişi

Müslüm’e benzerliğiyle dikkat çeken çoban Fevzi, Züleyha’nın bebeğini kaçırmıştır. Ayşe ile evlatlarını kaybeden Fevzi bebeği alıp uzak bir kulubeye gider. Ayşe evlat hasretiyle onu bağrına basar. Yılmaz bebeğin yerini bulup bebeği alır. Bilmez ki evladıyla ilk buluşmasıdır bu. Bebeği alıp konağa getirir.

Gaffur ise Rüstem’in cenazesine gidip Müslüm’e çok benzeyen Fevzi’nin bebeği kaçırdığını öğrenince sevinçten deliye döner. Çünkü 10 bin liranın sahibi olacaktır. Hemen durumu Demir’e bildirir ama Yılmaz çoktan gidip bebeği almıştır. 

Rüstem’in oğlu Müslüm babasının ölümünden sorumlu olarak Demir’i görmektedir. Zengin bir bey olsa da babasının ölümüne sebep olan her kimse Müslüm bunun intikamını alacaktır. Babasının cenazesine gelen Gaffur’a sinirlenen Müslüm babam sizin yüzünüzden öldü diye suçlar. Hularda oturan herkes bu cenazenin ardından demir’e düşman olur.

Bunu duyan evin hanımı Hulara gidip halkın gönlünü almak için adım atsa da olan olmuş halk onları suçlu olarak görmektedir. Bir noktada haklıdır halk. Çünkü Demir Yılmaz’ı sakladılar diye önce huları yakmış herkesi perişan etmiştir. Şimdi de yeni huları yaptırsa da en sevdikleri büyüğü Rüstem’in ölümüne neden olmuştur.bir zamanlar çukurova fevzi resmi

Büyük hanım cenaze için yemek yaptırsa da hu halkı yemek dahi yemek istemez. Gaffur halka kızsa da herkes olanların sorumlusu olarak gördüğü Demir Bey’e ve Büyük Hanıma kızgındır ve kolay kolay da affetmeye yanaşmaz. 

Züleyha ise olanlardan habersiz bebeği kaçıranı ve getireni merak etmektedir. Yılmaz ise bebeğin parmağını tuttuğunda neler hissettiğini Fekeli Ali’yle paylaşır. kaderin ona neler yaşattığını düşünür durur. Bilmez ki o elini tuttuğu bebek kendi evladından başkası değildir.

Züleyha ise evladını Yılmaz’ın getirdiğinden bir haberdir. Büyük Hanımın ise şimdi tek derdi vardır: oğlunun yaptığı hatayı örtbas edebilmek. Bu amaçla hularda elinden gelen iyiliği yapar. Bir taraftan da oğlu Demir’e en azından emin olup ona göre hesap sorsaydın diye uyarır.

Bir Zamanlar Çukurova Fevzi 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın