Bir Zamanlar Çukurova Füsun Kim? (Şermin’in Arkadaşı) Hangi Dizide Rol Aldı?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin’in arkadaşı Füsun hakkında hazırladığımız yazımızda Bir Zamanlar Çukurova Füsun karakteri hakkında kısa bilgilerin ardından oyuncu hakkında da bilgiler sizleri bekliyor.

Bir Zamanlar Çukurova Füsun, Şermin’in en yakın arkadaşıdır. Dedikoduyu çok seven Füsun, Veli ile tanışmasının ardından ondan hoşlanmaya başlamıştır. Veli’yi evinde tutan Füsun, Veli’nin çaldığı paralarla mutlu olmayı planlıyor. Veli’nin yanında kaldığını da Şermin’e dahi söylemez.

Şermin Veli’nin verdiği oteli aradığında aslında Veli’nin orada hiç kalmadığını öğrenip soluğu arkadaşı Füsun’un yanında alır. Füsun başkaları hakkında konuşmayı çok sever ama Veli’nin sırrını da paylaşmaz.

Bir Zamanlar Çukurova Füsun’un gerçek adı Yeliz Doğramacılar. Adana’da yaşayan ve uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova’nın çekim alanı nedeniyle kendisine gelen teklifi reddetmemiş ve diziye Füsun karakteriyle dahil olmuştur. Bir Zamanlar Çukurova Şermin gerçek adı için tıklayınız.

Yeliz Doğramacılar kimdir yakından tanıyacak olursak; güzel oyuncu 1978 doğumlu. Nevzat Arman ile evli olan güzel oyuncunun iki oğlu var: Ömer ve Mehmet. Sunuculuk denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan yeliz Doğramacılar daha önce “Gurbetçiler”, “En Son Babalar Duyar” “Hürrem Sultan”, “Ertelenmiş Hayatlar” gibi yapımlarda rol almıştır.bir zamanlar çukurova füsun kim yeliz doğramacılar resmi

Vefa Lisesi mezunu olan Doğramacılar, Yeditepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Uluslararası Ticaret Bölümü olan oyuncu mezun olduğu okul dışında bir sektöre merhaba demiştir. Henüz on beş yaşında rol aldığı bir reklam filmiyle ekran macerası başlayan oyuncu, eşiyle evlilik hikayesini anlatırken gülümseyerek eşiyle sunuculuk yaptığı dönemde tanıştığını anlatıyor.

Eşi pilot olan oyuncu eşiyle röportaj yaparken tanışmış. Evlendikten sonra da eşinin yanına Adana’ya yerleşmiş. Oyunculuğun kalbinin attığı İstanbul’dan uzak olmanın zor olduğunu söyleyen oyuncu Adana’yı çok sevdiğini ve Adana insanın iyiliklerini anlatıyor.

Hem oyunculuk hem de sunuculuk üzerine workshoplara katılan oyuncu “Hayat Bilgisi” dizisinde de yurt dışından gelen Didem karakterine hayat vermiştir. “Koçum Benim” dizisinde Yeliz rolüyle ekranlara gelen oyuncu son olarak “Görüş Günü Kadınları” adlı dizide rol almıştır. Bir Zamanlar Çukurova Füsun karakteri ve oyuncu hakkında bilgilerin ardından bir de video ile sizlere veda ediyoruz.

Yeliz Doğramacılar Bir Zamanlar Çukurova Füsun Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın