Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kim? Gülten Yılmaz İlerde Evlenir Mi? Yorum Sayfası

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’a olan aşkıyla dikkat çeken Gülten hakkında hazırladığımız bu yazımızda önce Bir Zamanlar Çukurova Gülten’in gerçek adı ve bilgileri sonrasında ise sizlerinde yorumlarını merak ettiğimiz Gülten ve Yılmaz arasında ilerde bir şeylerin olup olmayacağı konusunda bilgiler aktaracağız.

Züleyha ve Yılmaz İstanbul’dan kaçıp gelmiş ve yeni bir yuva kurma derdine düşmüştür. Ancak Züleyha ve Yılmaz’ın söylediği bir yalan hemen ardından da Yılmaz’ın hapse düşmesi işlerin seyrini tepetaklak etmiştir.

Demir Züleyha ile evlenmeye karar vermiş, Züleyha ise Yılmaz için Demir ile evlenmeye karar vermiştir. Züleyha Yılmaz’dan hamiledir ve bebek doğar. Yılmaz ise bu süreçte af çıkınca dışarı çıkar. Züleyha ve Demir’in evlenmiş olması, bebek sahibi olması Yılmaz’ın canını acıtır acıtmasına ama intikam alması konusunda onu hapis arkadaşı olan Fekeli frenler.

Sözleriyle doğru bir yol izlemesini sağlayan Fekeli de onlar da intikam alma isteği içindedir. Yılmaz Demir’in hor gördüğü herkesi baş tacı edince herkesin gönlüne taht kurar. Gülten ise Yılmaz’a daha geldiği ilk gün kalbinin kapısını açar. Hatta Züleyha onu çok kıskanır ve bunu da Yılmaz ile paylaşır. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz kim için tıklayınız.

Gülten, Yılmaz ile Züleyha’nın abi kardeş olmadıklarını ilk öğrenen kişi olur. Züleyha’nın hamile olduğunu da ilk öğrenen yine Gülten olur ama kimseye bildiği gerçeği söylemez. Fadik ise Gülten’e iftira edip adını Şermin’in kocası doktor Sabahattin ile çıkarınca Hünkar Hanım gizli saklı Gülten’i gönderir. Ancak Fadik’i köye gönderdiğini söyleyen Gaffur yalan söylemiştir.bir zamanlar çukurova gülten kim selin genç resmi

Demir Bey Gülten’e atılan iftirayı ortaya çıkarır çıkarmasına ancak geri gelmesi beklenen Gülten artık Fekeli ve Yılmaz’ın yanında çalışmaktadır. Yılmaz Gaffur’a kardeşini sana vermeyeceğim diye de daha önce meydan okumuştur.

Gülten Züleyha’nın zorla evlendirildiği gerçeğini söylemek için canı gitse de söyleyemez çünkü olayların büyümesinden çekinir. Gülten ile Yılmaz arasında ilerde neler yaşanır bilemeyiz ancak Gülten ve Yılmaz arasında sizce evlenme gibi bir şey olabilir mi? Yılmaz sizce Gülten ile evlenmesi istense evlenir mi? Yorumlarınızı bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakteri ile dikkat çeken oyuncu Selin Genç. 175 cm boyunda olan güzel oyuncunun kilosu da 54 kg. Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan oyuncu 1994 doğumlu.

İstanbul’da dünyaya gözlerini açan genç oyuncu, Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde de tiyatro üzerine eğitimini tamamlamıştır. Yer aldığı ilk dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisi olan güzel oyuncunun bir videosu ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Yılmaz Video

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın