Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova İnci Kim? (Hemşire İnci) Merak Edilen Detaylar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde İnci adında bir hemşire dahil olacak. Peki Bir Zamanlar Çukurova İnci kimdir? İşte merak edilen tüm detaylar.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Demirbilek’in başrollerinde yer aldığı usta oyuncu Vahide Perçin’in Hünkar Hanım rolüne hayat verdiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gelecek bölümlerde Ala Hekimoğlu karakteri ile diziye yeni bir heyecan gelecek. Ala Hekimoğlu çocuk doktoru olarak diziye dahil olacak. Doktor Ala’nın yanında İnci adında bir karakter de diziye gelecek.

Ala Hekimoğlu oldukça etkileyici bir güzelliğe sahip olan çocuk doktoru. Bir Zamanlar Çukurova en son bölümde hatırlarsanız Gaffur’un eşi hamileydi. Hünkar Hanım ise Saniye’nin bebeği için dikkatli olmak gerektiğini söyleyip bir çocuk doktoru ayarlasak iyi olur demişti.

Gaffur ve Saniye’nin ilk evladı olduğunu söyleyip bebek konusunda kontrolün önemine dikkat çeken Hünkar Hanım elbette bir çocuk doktoru ayarlayacaktı. Gaffur ve Saniye bu ilgiye mutlu oldu.

Beklenen çocuk doktoru Ala Hekimoğlu olabilir. Yılmaz ile aralarında bir şeyler yaşanacağı daha gelmeden konuşulan Ala Hekimoğlu karakteri nasıl bir mizaca sahip hep birlikte göreceğiz. bir zamanlar çukurova dizi resmiBir Zamanlar Çukurova dizisinde İnci Hemşire karakteri de diziye Ala Hekimoğlu ile birlikte dahil olacak. İnci Hemşire de Ala gibi güzel biri olduğundan diziye girer girmez adından söz ettirecek. İnci hemşire Doktor Ala’nın sağ kolu gibidir. Onu verdiği görevleri yerine getiren İnci ilerleyen bölümlerde seyircinin dikkat ettiği karakterlerden biri haline gelecek. Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları dizi kapak resmiŞu an için Bir Zamanlar Çukurova İnci hemşire hakkında aldığımız haberler bu kadar. bir Zamanlar Çukurova İnci’nin gerçek adı ve bilgileri oyuncu diziye dahil olduğunda bu sayfamızda sizlerle olacak. [mavibuton]Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala [/mavibuton]kimdir için tıklayınız.

İnci Hemşire Bir Zamanlar Çukurova / Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu