Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Nihan Kim? (Züleyha’nın Arkadaşı) Nihan’ın Gerçek Adı Yaşı

Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın arkadaşı Nihan hakkında hazırladığımız yazımızda hem karakter hakkında hem de Bir Zamanlar Çukurova Nihan’ın gerçek adı ve bilgileri yazımızda sizlerle.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nihan, Züleyha’nın arkadaşıdır. Nihan ile oldukça iyi vakit geçiren Züleyha uzun sürenin sonunda gülümsemeye başlamıştır. Birlikte alışverişe çıkıp birazcık ortam değiştiren Züleyha, kıyafet konusunda da fikirlerini Nihan ile paylaşır.

Nihan’a elbise dikme konusunda da bilgi vereceğini dile getiren Züleyha’nın gülümsediğini gören Hünkar Hanım çok mutlu olur. Seni böyle görmek ne güzel demekten kendini alamaz. [kirmizibuton]Bir Zamanlar Çukurova Demir[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Nihan gerçekten Züleyha’ya iyi geliyordur. Yılmaz’la dışarıda karşılaşan Züleyha’nın o anda yanında Nihan vardır ve Nihan da bu bakışlara şahit olmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nihan karakterine hayat veren oyuncu Ebru Aytemur. Ebru Aytemur kimdir, kaç yaşındadır, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının cevaplarıyla yazımıza devam edecek olursam; Ebru Aytemur, 1 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslı Management Agent & Management cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.bir zamanlar çukurova nihan kim ebru aytemur resmiİlk olarak “Adanalı” adlı dizinin ikinci sezonunda rol almış olan oyuncu daha sonra “Kanıt” adlı dizide Melis karakterine hayat vermiştir. Asıl çıkışını ise “Nizama Adanmış Ruhlar” adlı dizide yakalamıştır. Bu dizide canlandırdığı Elif karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu “Nizama Adanmış ruhlar” adlı dizide tam dört sezon rol almıştır.

“sungurlar” dizisinde Elif krakteriyle seyirciyle buluşan oyuncu son olarak 2015 yılında “Beyaz Yalan” adlı dizide Ebru karakterine hayat vermiştir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın arkadaşı Nihan karakterine hayat veren Ebru Aytemur ile ilgili bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Ebru Aytemur Bir Zamanlar Çukurova Nihan Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu