Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Seher Kim? Seher Gaffurdan Hamile Kalırsa!

Atvnin reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova Seher karakteri Gaffur ve Saniye arasında soğuk rüzgarların esmesine neden oluyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi Seher kim, Seher’in gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı? Tüm bu soruların yanıtlarını bulabileceğimiz yazımıza hoşgeldiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Seher, Yamanların konağında mutfak çalışanlarından biri. Gaffur ile aralarındaki yakınlaşmanın her bölümde daha da fazlalaştığı Seher, dizinin 29. bölümünde Saniye’nin hışmına uğrar.bir zamanlar çukurova seher kim ebru ünlü resmi Gaffur ise Saniye gelmeden evvel Seher’e küpe takıp yakınlaşır. Seher ise Gaffur’a Saniye’nin yanında onu savunmadığını söyler. Tüm bu konuşmaların arkasından Saniye ikiliyi görür ve gelip önce Seher’e tokat atar.

Ardından da Gaffur’dan uzak durması konusunda da sert bir dille uyarır. Tamam uyarmıştır uyarmasına ama Seher ve Gaffur arasında olanlar nedeniyle Seher’in hamile kalacağı da beklentiler arasında. Eğer bu ihtimal gerçekleşirse ortalık fena halde karışacak gibi. 

Bir Zamanlar Çukurova Seher’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Seher’in gerçek adı Ebru Ünlü. Ebru Ünlü 1990 doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlayan oyuncu 2013 yılında “Galip Derviş” dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

Daha sonra 2015 yılında bir döneme damga vuran dizilerden biri olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi 1. sezonunda rol almış ve Eycan rolünü hayat vermiştir. Bu dizideki oyunculuğu ile beğeni alan Ünlü, bir sonraki yıl ise “Adam Mısın” adlı sinema filmiyle ilk filminde de rol almıştır.bir zamanlar çukurova seher resmi Yine aynı yıl “Sevda Kuşun Kanadında” adlı dizi ile ekranlara gelen Ebru Ünlü, Star Tv nin ene sevilen dizilerinden biri olan ve Tims&B Yapımın bir diğer yapımı olan  “Söz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide canlandırdığı Şükran karakteri dizide Hafız’ın karısını öldürmüştür. Dizideki rolü hakkında kendisiyle yapılan röportajda oyuncu kötüyü de oynayabilmenin üstünde durmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Seher karakteri de dizide eleştiri üstüne eleştiri alıyor yani dizinin kötü karakterlerinden. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Seher hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından dizide Saniye ve Seher karşılaşmasından bir sahne ile yazımızı sonlandırıyoruz. 

Ebru Ünlü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Seher Karakterine Hayat Veriyor!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu