Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Şermin Kim? Şermin’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi Şermin kim sorusunu cevapladığımız bu yazımızda Bir Zamanlar Çukurova Şermin’in gerçek adı ve bilgileri sizlerle.

Bir Zamanlar Çukurova Şermin Kim? Bir Zamanlar Çukurova Şermin’in Gerçek Adı Ne?

Tims& B Yapımın iddialı yapımı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin, Demir’in kuzenidir. Amcasından kalan tüm mal varlığının sahibi olan Demir’i o kadar kıskanmaktadır ki elinden gelen kötülüğü yapmaya hazırdır. Oysa ki Demir Şermin’in kızı istedi diye onu Paris’e okuması için göndermiştir.

Doktor olan Sadettin’le evli olan Şermin, Züleyha ve Demir’in evlenmesi üzerine farklı davranmaya başlar. genç ve güzel Züleyha hanımı kıskanan Şermin’in asıl korktuğu şey Demir’in bir oğlunun olmasıdır. Demir daha önce Filiz ile evlenmiş ve bebeği olmamıştır. Bu durum karşısında sevinen Şermin kilinin ayrılmasıyla derin bir oh çekse de Demir’in ikinci defa evlenmesi ile korktuğu başına gelmiştir.

Züleyha hamiledir  ve belki de bir oğlu olacak ve tüm mirasın tek varisi o bebek olacaktır. Bu nedenle Züleyha’nın bebeği düşsün diye koca karı ilaçları alıp tatlıya katmıştır. Ancak tatlıyı yiyen Züleyha değil kocası Sadettin olunca adamcağız fenalaşmıştır.

Gerçeği de boğazını sıktığı Şerminden öğrenen Sadettin yazıklar olsun diyerek kızmıştır. Şermin’in kötülük yapmada ne kadar ileri gidebileceğini en iyi bilen kişi olan Sadettin karısını sevmese de evliliğini devam ettirmektedir.bir zamanlar çukurova şermin kim sibel taşçıoğlu resmiBir Zamanlar Çukurova Şermin’in gerçek adı ise Sibel Taşçıoğlu. 1976 doğumlu olan 42 yaşındaki Taşçıoğlu İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bursa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu henüz 19 yaşında genç bir kız iken Bursa Devlet Tiyatrosu’nda bir oyunda yer alarak oyunculuğa adım atmıştır.

“Çiçek Taksi”, “Akşam Güneşi”, “Karakolda Ayna Var”, “Evdeki Yabancı” adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu “Rus Gelin” adlı filmdeki Fatma rolüyle seyirciden tam not almayı başarmıştır. Seslendirme konusunda da oldukça iyi olan taşçıoğlu, “Medcezir” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizileriyle fenomen olmuştur.

Son olarak Kanal D’de yayınlanmış olan “Kızlarım için” adlı dizide Ayten karakteriyle ekranlara gelmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu