Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Kim? Sevda Çağlayan Geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Çağlayan rolüyle usta oyuncu Nazan Kesal geliyor!  Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisine Sevda Çağlayan karakteri dahil oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz artık Müjgan’dan vazgeçti. Demir ise Züleyha’dan vazgeçti. hal böyle olunca diziye geçmiş hikayesiyle damga vuracak ayrıca kıyafetleriyle de büyük beğeni alacak bir karakter – Sevda Çağlayan- dahil edildi. 

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Gerçek Adı Yaşı

Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda Çağlayan’a hayat verecek. Nazan Kesal, “Çukur” dizisinde İdris baba rolüyle bildiğimiz Ercan Kesal’ın eşidir.nazan kesal resmi

Mart 1969 yılında Manisa da dünyaya gelen Nazan Kesal, koç burcudur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Nazan Kesal, İlk kez kamera karşısına 1991 yılında “Gölge Oyunu” isimli sinema filminde “Sezen” karakterine hayat vermesi ile bu sektöre giriş yapmıştır.Çocuk dizisi Asiye (Nazan Kesal)

İlk kez dizide oynaması 1993 yılında Süper baba isimli dizide aldığı rol ile ülke çapında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yine 1993 yılında “Tatlı Bedüş” dizisinde rol alarak, popüler bir oyuncu olma adına önemli bir adım atmıştır.nazan kesal resmi

Sadece oyuncu olarak değil, bu sektörde hem oyuncu hem yönetmen hem de senaryo yazarlığı yapmıştır. Şu ana kadar 41 ayrı projeye ismini yazdırmayı başmıştır. Son olarak “Çocuk” dizisinde Asiye karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu