Dizi Haberi

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Bebeğini Düşürecek Mi? Yılmaz’ın Hapisteki Arkadaşı Kim?

Tims&B Yapımın yapımcılığını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı ile süper bir bölümün ekranlara geleceğini adeta müjdeledi. Fragmandan karelere baktığımızda ilk akla gelen soru Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın bebeği ölecek mi sorusu oldu.

Bir diğer soru ise BZÇ Yılmaz’ın hapisteki arkadaşı kim, Yamanlarla bağlantısı ne sorusu oldu. İşte bu soruların cevapları.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın Bebeği Ölecek Mi? Züleyha Bebeği Düşecek Mi?

Muhteşem oyuncu kadrosuyla ve olay örgüsüyle seyirciden tam not alarak reytinglerde Perşembe günün şampiyonu olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu haftada çok güzel bir bölümle ekranlara geldi. Yılmaz Yamanların konağına kadar gelip Hünkar’ı öldürmeye kalktı ama Gaffur onu kurtarıp yola bıraktı.

Askerlerde gelip hemen onu tutuklayıp götürdü. Züleyha ise Demir’in baskısı altında İstanbul’da alyansını takmamış olan Züleyha’ya bir daha alyansını çıkarırsan parmağını keserim diye gözdağı veren Demir benim her dediğimi yapacaksın modunda.

Bebek için Züleyha’ya toz konsun istemeyen Hünkar ise Züleyha’nın gönlünün de aklının da Yılmaz’da olduğunu fark etse de torun sevdasıyla gerçeği oğlu Demir’e de söylemez. 

Bir Zamanlar Çukurova 6. bölümde ise Züleyha artık Yılmaz’ın idam edileceğini kabullenmiş durumda ve bebeği için ayakta durmaya çalışıyor. Kendi kendine söylediği söz -Yılmazın bebeğini doğuracağım- Demir tarafından duyulacak mı hep birlikte göreceğiz.

Bölümün bir diğer dikkat çeken noktası ise Yılmaz’ın hapisteki arkadaşı oldu. Yılmaz arkadaşı ile dertleşiyor ve Hünkar’a eşini emanet ettiğini ama Züleyha’nın zorla nikahlandığını anlatıyor.bir zamanlar çukurova yılmazın arkadaşı kerem alışık resmi “Emanete hıyanet etti. Ondan intikamımı almadan ölmeyeceğim.” diye ne kadar sinirlendiğini anlatan Yılmaz’a arkadaşı “İntikam öyle öfkeyle sinirle falan alınmaz.” diyerek intikam almanın uhuvetle ve suhuvetle alınacağını söyler. Yılmaz’ın hapisteki arkadaşı, Yamanlar’ın düşmanı. Yamanlar yüzünden hapse düşmüş olan Yılmaz’ın arkadaşı (Kerem Alışık canlandırıyor) Yılmaz ile bir olup Yamanlardan intikamlarını alacak.bir zamanlar çukurova züleyha bebeğini düşürecek mi resmi Genel af ilanını radyodan dinleyen Hünkar ise Züleyha duyar diye tereddüt içinde. Yılmaz ise af ile çıkar ve ilk iş yeniden Züleyhasının yanına gitmektir. Bakalım Yılmaz’ı öldü zanneden Züleyha Yılmaz’ına kavuşabilecek mi? Züleyha ise merdivenlerden düşer. Hünkar Hanım koşarak içeri girdiğinde Züleyha’yı o halde görünce neye döndüğünü şaşırır. Acilen hastaneye götürülen Züleyha zor anlar yaşasa da bebeğinin durumu iyidir.

Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm Fragmanı 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu