Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir [Ankaralı’nın Nişanlısı Doktor Ayşe]

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Doktor Ayşe Bakın Kim Çıktı!

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe karakteri dizinin sevilen karakterlerinden biri. Bakın Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu hangi dizilerde rol almış, kaç yaşındaymış!

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kim?

Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ayşe, dizinin ana karakterlerinin başında yer alan Ankaralı’nın nişanlısıdır.bir zamanlar kibris ayse resmi

Görev nedeniyle giden Ankaralı için söylenenlere inanmayan Ayşe, adım adım gerçeğe ulaşır ve Ankaralı’nın hayatta olduğu gerçeğini öğrenir. Vatan için yola çıktığını da öğrenen Ayşe, dayanamaz ve Ankaralı’nın yanına yani Kıbrıs’a görev için gider.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Gülper Özdemir Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe rolüyle tam not almaktadır. “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde  Hazan rolüyle izlediğimiz oyuncu Kanal D ekranlarından yayınlanan “Tutsak” adlı dizide Elif karakteri ile ekranlara gelmiştir.

 

1990 senesinde Almanya’nın Frankurt şehrinde doğan güzel oyuncu, üniversiteyi yurt dışında okumuştur. ABD Truman State University mezunu olan başarılı oyuncu,  ayrıca Almanya RheinMain University of  Applied Sciences mezunudur. “Bana Sevmeyi Anlat” dizisiyle dizi sektörüne giriş yapan Gülper Özdemir,   Kanal D’de yayınlanan “Kara Yazı” adlı yapıtta Derya karakterine hayat vermiştir. sen anlat karadeniz hazan kim gülper özdemi resmi 2Babası ekonomi üzerine yüksek lisans yapmış olan Özdemir, Almanya’da garson olarak çalıştığı zamanlarda keşfedildiğini söylüyor.

16 yaşına geldiğinde annesi de babası da istemese de dünya turu yaptığını da aktaran Özdemir, bu tur ile dünyadaki pek çok şehri ve kültürü keşfetme şansı bulduğunu dile getiriyor. Aslen Sinoplu olan oyuncunun boyu 1,76 kilosu ise 57 kg dır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan “Meleklerin Aşkı” dizisinde başrolde yer almış ve Melek karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu