Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Kimdir? Kemal’in Kardeşi Pembe

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Pembe Karakteri Bakın Kim Çıktı!

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe karakterine hayat veren oyuncu dikkatleri üzerine çekti. Bu yazımızda Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Pembe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve bu zamana kadar yer aldığı dizi ve filmlerin tamamını bulabilirsiniz.

1 Nisan 2021 tarihinde ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında başlayan dizi beklentilerin üzerinde reyting almayı başardı. Bugün 8 Nisan 2021 tarihinde ikinci bölümü ile ekranlarına gelen dizide Kemal’in kardeşi Pembe karakteri ilk bölümde sevgilisini kaybetmiş, ikinci bölümde ise ailesini kurtarmak için canla başla mücadele etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Pembe kimdir (Miray Akay) Resmi
Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Pembe Resmi

Yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, senaryosunu Emre Özgür ile Başar Başaran’ın yazdığı, yönetmenliğini Hakan İnan’ın yazdığı Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları arasında Pembe karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Kemal’in kız kardeşi, sivri dili ve dik konuşmaları ile kasabalılar tarafından kabul görmüş dobra bir genç kız olan Pembe…

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Kimdir

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Miray Akay. En son Miray Akay Zümrüdüanka dizisinde Meliha‘ya hayat vermiştir. Dizide Zümrüt’ün uyanık kız kardeşi rolünü başarı ile canlandıran Miray Akay’ın tam adı Miraslava Kostyea Akay olan oyuncu 2000 yılında Ukrayna da dünyaya gelmiştir.

21 yaşında olan Miray Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesini tamamlamıştır. Kariyerine çok hızlı giriş yapan başarılı isim “Balık” adlı film ile oyunculuğa adım atmıştır. “Eve Dönüş: Sarıkamış 1915”, “Halam Geldi”, “Kelebeğin Rüyası” adlı sinema filmlerin de rol almıştır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir (Miray Akay) Resmi
Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Resmi

 Sadece sinema filmlerinde değil aynı zamanda dizilerde de boy gösteren Miray Akay; “Bitmeyen Şarkı”, “Güneşin Kızları”, “20 Dakika”, “Benim Adım Gültepe” , “Dayan Yüreğim” , “Bizim Hikaye” ,  “Zümrüdüanka” adlı dizilerde adından söz ettirmiştir.

Yakın zaman da “Bizim Hikaye” dizisinde “Zeynep” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akay, Zümrüdüanka dizisindeki rolü ile yıldızı parlamıştır. Şimdi Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe karakteri ile yine dikkatleri üzerine çeken Akay, Pembe karakterini sezon sonuna kadar devam ettirecek. 

Miray Ayak’ın canlandırdığı Bir Zammalar Kıbrıs dizsindeki pembe rolünden kısa bir kesit sizlerle;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu