Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Kıbrıs Samson Kimdir? (Rus Komutan Samson)

Bir Zamanlar Kıbrıs Samson karakteri dizide en çok konuşulan isimlerin başında yer alacak. Kıbrıs dizisi Samson kim? Rus komutan Samson’u kim canlandırıyor? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

1963 yılında Kıbrıs da yaşanan olayları en ince detayına kadar ekrana getirecek olan dizi Mart 2021 tarihinde TRT1 ekranlarında başlayacak. Baş rollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Devrim Saltoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kıbrıs Türklerinin 1963 yılında yaşadığı zulmü ekrana getirirken; aşk, hüzün ve dramı iliklerimize kadar hissedeceğiz. Yeri gelecek Sakız tüccarı Kemal’in hikayesi ile hüzünleneceğiz. Yeri gelecek Rauf Denktaş’ın ülkeyi kurarken yaşadıklarını öğrenince “Vay be” diyeceğiz. İşte böylesine önemli projede yer alan isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

İlk olarak Bir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş karakterini canlandıran oyuncunun kim olacağı belli oldu. bu karakteri hangi oyuncu canlandıracağını merak ediyorsanız tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs Samson Kimdir

TRT1 ekranlarında başlayacak olan ve ilk olarak belgesel olacağı beklenen ancak sonradan dizi olacağı konusunda kesinlik kazanan Kıbrıs dizisinde Rus komutan Samson karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Tayaç Ayaydın’dır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Samson kim (Tayanç Ayaydın) Resmi
Bir Zamanlar Kıbrıs Samson

En son kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat Timur karakterine hayat veren başarılı oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat dizisinde yıldızı parlamıştır.

Tayanç Ayaydın Kimdir

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rus komutan Samson karakterine hayat verecek başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın 7 Ağustos 1979 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olarak Tayanç, şu an 42 yaşındadır.

İlk defa kamera karşısında 2004 yılında “Gece yürüyüşü isimli dizide canlandırdığı karakter ile profesyonel oyunculuğa adım atan Tayanç, ATV ekranlarında 2004 yılında yayınlanan “Aliye” dizisinde doktor Kahraman karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Rus komutan Samson kim (Tayanç Ayaydın) Resmi

2009 ile 2013 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat dizisinde Uzman Çavuş Osman Kanat karakteri ile bir anda ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Başarılı oyuncu 2015 yılında Sally Ghalayin’i ile evlenmiştir. 181 boyunca ve 79 kilo ağırlığında olan Tayanç Bir zamanlar Kıbrıs Samson karakteri ile bu yıl dikkatleri yeniden üzerine çekmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu