Oyuncu Kadrosu

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Kimdir [Hemşire Sandy]

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Sandy Karakterine Hayat Veren Oyuncu Belli Oldu!

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy bakın kimmiş! Güzel oyuncu kaç yaşında, hangi dizide rol aldı merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuları Sandy Kim?

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Sandy, hemşire olarak çalışmaktadır. Adada görevli İngiliz Kızılhaç görevlisi olan Sandy, insanların göz göre göre öldürülmesine tepki gösterip Türkiye ile irtibata geçilmesi konusunda baştaki kişileri ikna etmeye çabalar ama nafile.bir zamanlar kibris sandy kimdir resmi

Ankaralı devreye girer ve sonunda Kızılhaç uçak inmesi konusunda ikna olur böylece Türkiye’nin de olan bitenden haberi olacaktır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy Gerçek Adı Dizileri

“Fazilet Hanım Ve Kızları” dizisinde Farah rolüyle izlediğimiz Sümeyra Koç Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy rolüyle ekranlara gelmektedir. 

Daha önce “Kurt Seyit ve Şura”, “Kara Kutu”, “Lale Devri” gibi dizilerle adını duyuran oyuncu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında…

sümeyra koç resmi 1

1987 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu oyunculuk ajansı olarak Gaye Sökmen Ajans’ta kayıtlıdır. Daha önce “Lale Devri”, “Şevkat Yerimdar”, “Kara Kutu”, “Sana Bir Sır Vereceğim”, “Kurt Seyit Ve Şura”, “Günabakan” adlı yapımlarda yer almıştır.

“Galip Derviş” ve “Otel Divane” adlı yapımlarda da yer almıştır. Balık burcu olan güzel oyuncu Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Günebakan” dizisinde Günce karakteri ile beğeni almıştır.

İki abisi ve bir de ablası olan oyuncu 1,73 boyunda ve 60 kilodur. Oyunculuk konusunda eğitimini ise önce yurt dışında oyunculuk atölyelerinde almış ardından da Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

Dizi sektörü dışında reklamlarda gördüğümüz Sümeyra Koç Turkcell reklamında rol almıştır. “Kara Kutu” dizisinde Zeynep karakteri ile seyircinin dikkatini çeken oyuncu güzelliği ile herkesi etkiliyor.  Annesi aslen Sırbistanlı olan oyuncunun babası aslen Karadağ’lı Sümeyra Koç da hem Türk vatandaşı hem de Sırbistan vatandaşı. 

sümeyra koç resmi 2

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Sandy rolüyle 2021 yılında ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu