Bizim Hikaye 16. Bölüm Detaylı Özeti #Neredesin Barış

Bizim Hikaye 16 bölüm de neler olacak bizim hikaye 28 Aralık’ta neler olacak bizim hikaye dizisinde Barış yani Savaş geri gelecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye 16. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin 28 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 16 bölümünde;  Filiz Barış yani Savaş’ın çekip gitmesi üstüne Kiraz, Fikret ve  İsmet’in sosyal hizmetliler tarafından Filiz’den koparılması Filiz’i yıkar. Çevresindeki her kes çekip gitmekte. Filiz kardeşlerini geri almak için en son çare olarak evlenmesi gerektiğini düşünür. Barış yani Savaş’ın ortada olmaması Filiz’e tek alternatif kalır. Filiz Polis Cemil’in uzun zamandır kendisi ile evlendiğini bildiği için Filiz Polis Cemil ile evlenmek istediğini söyler. Polis Cemil böyle bir fırsatı tepmek istemez. Savaş ise aşkı için savaşmayı seçse de kendi yokluğunda hemen Filiz Cemil ile evlenmek istediğini görünce Savaş’ta yıkılır. Bakalım Birbirlerini seven Filiz ile Barış Bir araya ne zaman gelecekler.

Bizim Hikaye dizisinin 16. Bölümünde, Barış yani gerçek adı ile savaş polis Cemil’in baskılara dayanamayıp sevdiği kızın kardeş sana zarar gelmesin diye uzaklara çok uzaklara gitmiştir. Çocuk esirgeme kurumundan gelen görevli evde anne ve babasız yaşadıklarını tespit etmeleri halinde evde 18 yaşından küçük çocukları çocuk esirgeme kurumunun bünyesinde büyüyeceklerini söyler. Filiz hemen ilk etapta Barış ile evleneceğini ve kardeşlerine birlikte bakacaklarını söyler. Görevli nişanlınızı görmek isterim deyince Hikmet hemen Barış’ın evine gider ama Barış evde yoktur. Gittiğini de kimselere söylememiştir.

Bu arada polis Cemil Filiz’in yanına gelir ve çocuk esirgeme kurumundan gelen görevliyi şimdilik gönderir. Fikri ise geceyi geçirmek için uyuya kaldığı taka Karadeniz açıklarına kadar sürüklenir. Fikri kendine geldiğinde Denizin ortasında bir başına kaldığını görür. Bu arada Filiz Barış’ı bulamayınca sorumsuz baba Fikri’yi aramaya koyulur. Bu konuda Polis Cemil’den de yardım ister. Müjde ise babası Haşim’in uykuda ayaklarının oynadığını ve konuştuğunu görünce babası Haşim’e bir oyun oynar. Marketten bir şeyler sipariş verir. Siparişi getiren çocukla samimi şekilde babasının şekilde davranınca Haşim dayanamayıp ayağa kalkar ve müjdeyi ve olanı dövmeye çalışır Şeyma Hanım Haşim’in yalan söylediğini görünce evden kovar.

Bu arada Fikri Balıkçı gemisi tarafından bulunur ve karaya getirilir. Fikri Karaya Ayak basar basmaz hemen kendini Tufan’ın kafesine atar. Tufan Fikri’yi  kahvede tutabilmek için istediğini yerine getirir. Bu arada Filiz’e de haber verir Filiz ve Rahmet babası Fikri’nin yanına gelip durumu anlatır. Fikri şartları karşılığında evde kalmaya karar verir. Bu arada Savaş’ın annesi Filizin yanına gelip oğlu Savaş’ın veda edip çekip gittiğini söyler. Filiz duyduklarına inanamaz. Çünkü Savaş’a bir şartla evet demişti o şart ise asla habersiz çekip gitmesini istemediğini söylemişti. Bu arada Suzi bu aşık oyununa kendini fazla kaptırır.  

Bizim Hikaye 16. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye 16. Bölüm Detaylı Özeti #Neredesin Barış (1 Yorum)

  1. Her şey iyi güzel de, bir de Türkçe’yi güzel bir şekilde kullansan çok iyi olucak. Çok rahatsız edici çünkü site böyle.