Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 11. Bölüm Özeti 23 Kasım Fragmanı #Barış’ın Yalanları

Bizim Hikaye 11. Bölümde Neler olacak? Bizim Hikaye  23 Kasım Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 11. Bölüm Tüyoları

Bizim Hikaye 23 Kasımda ekranlara gelecek olan 11. Bölümde; Polis Cemil Barış’ın annesi Ayla’ya olan biten her şeyi anlattığı için Ayla hanım Barış’ın evine gelir. Filiz Ayla ile tanışır. Barış’ın bir yalanını daha yakalayan Filiz Barış’a karşı mesafe koyacak. Hikmet ise babasının kim olduğunu ararken, aslında patronu babası olabileceği ihtimalini çürütmek için yeniden DNA yaptıracak. Hikmet DNa testinde gerçekleri öğrenince durumu Asım’ın eşi Esra’ya söyleyip boşanmalarını için elinden geleni yapacak.

bizim hikaye 23 kasım resmi 1

Bizim Hikaye 11. Bölümde olacakları anlayabilmek için bu hafta neler yaşandı. Kısaca bahsetmek gerekirse; Polis Cemil Filizin yanında Barış’ın araba hırsızı olduğunu söyler. Barış ise madem hırsızım gözaltına al o zaman deyince Polis Cenk Filizin yanında geri vites yapmamak için Barışa kelepçe takip karakola getirir. Cenk Barış’ın kimliğini ister. Kimlikte Savaş yazdığını görünce Cenk, doğru adamı bulduğunu ve köşeye sıkıştırdığını düşünür. Barış’ın sokaktaki arkadaşları Cemil’in aracından delilleri aldığı için suçlama yapamaz. Filiz ise geçmişte hırsızlık ile alakı Barış hakkında duyduklarını düşünür. Barış olayı geçiştirse de Filizin aklında şüphe oluşturur. Fikri ise kendisinden boşanmak isteyen Şükranın boşanma istediğini reddeder.

bizim hikaye 23 kasım resmi 2

Şükran, Fikri’ye İsmetin babası olmadığını söyler. Fikri isyanlara oynar. Polis Cemil ise delilleri kaybettiği için hakkında soruşturma başlatılır. Fikir ise mahallede herkesin hırsız olarak bildiği Barışı da tanıdığını bildiği Cenk’e Barış hakkında hırsız olup olmadığını sorar. Cenk kendini satan Barış’ın olmadığını öğrendiğini için filize Barış’ın hırsız olmadığını söyler. Filiz ile Barış İsmet’i de yanlarına alıp sahilde gezerken arabada havasız kalan bir çocuğu görünce Barış hemen kapıyı açar. Filiz Barış’ın anahtar olmadan arabanın kapısını açması Filiz’in şüphelerini artırır. Polis Cemil artık açığa alınmış ve kafayı Barışla bozmuştur. Barış’ın zengin bir ailesi olduğunu öğrenip filize söylemek ile tehdit etse de Filizin inanmayacağını düşündüğü için vaz geçer.

bizim hikaye 23 kasım resmi 4

Bu arada Rahmet ve Hikmet babası Fikri’den aldığı örnek ile babalık testi yaptırır. Rahmet Fikri Elibol’un biyolojik babası olurken Hikmet, Fikri’nin babası olmadığını öğrenir. Fikri ve Rahmet bebekliğini araştırır. Polis Cemil ise Barış’ın annesi Ayla ile konuşur. Fikri ise Şükran’a muharrem evli olduğu oyununu yapar. Ama Fikri başarılı olamaz. 

Bizim Hikaye 11. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu