Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 12. Bölüm Özeti ve Tüyoları #Barış Filiz’i Kazanabilecek Mi?

Bizim hikaye 12. Bölümde neler olacak? Bizim Hikaye Özeti 30 Kasım’da bizleri neler bekliyor? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 12. Bölüm DETAYLI Özeti 

Bizim Hikaye 12. Bölümde; filiz Barış yanı Savaş’ın yemek teklifini kabul etmeyip Polis Cemil’in annesi ile tanışıp mantı yemeğe gitmesini duyar. Barış bu durumu tersine çevirmek için Filiz’in tekrardan kazanmaya çalışacak. Fikri Şeyma’nın gün geçtikçe dışarıya alışması evde durmasına da gerek kalmayacağı için Şeyma’yı dışarıya çıkmaması için yeni bir planı vardır. Barış yanı Savaş’ın annesi oğlunun durumu için Filiz ile konuşacak ama bu konuşma beklenildiği gibi sonuçlanmayacak. 

bizim hikaye 30 kasım resmi 2

Bizim Hikaye 12. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Polis Cemil bildiği her şeyi Barış’ın annesi Ayla hanıma anlatır. Ayla hanım polis Cemil’in verdiği adrese gelir kapıyı filiz açar Ayla Hanım Savaş’la görüşmek için geldiğini söyleyince Barış dışarı çıkar kapıda annesi Ayla Hanım görünce şok olur annesine alelacele uzaklaştırmak isterken Filiz olanları anlamak için Barış’ı durdurur Ayla Hanım aynı evde Kirazlı’da görünce savaşa yani Barış’a kirazın burada ne işi var diye sorunca Filiz kirazın Ayla Hanım da daha önceden tanıştığını anlar Barış annesine alıp kötülükten sonra Filiz kirazı sıkıştırıp bütün gerçekleri öğrenir Barış akşam olduktan sonra tekrar geri gelse de kendi evinde Filiz’i bulamaz Filiz tekrardan eski evine dönmüştür.

bizim hikaye 30 kasım resmi 3

Konuşmak ister ancak rahmet ve hikmet müsaade etmez Filiz kapıya kadar gelip Barış’la yani Savaş’la konuşmak istemediğini yüzüne söyler Bu arada Şükran meşhur Şükran yapacağını yapar ve çocukları da yine terk eder Savaş annesiyle konuşup Filiz’i sevdiğini söyleyince Ayla Hanım Filiz yemeğe davet eder savaşta Filiz’i annesini çağırdığını ve Tanışmak istediğini söyler Filiz Bu daveti daha önceden tanıştık diyerek geçiştirir. Müjde’nin babası Müjde ve annesi Şeyma’yı öldürmeye geldiğinde kalp krizi geçirmiş ve bunun sonucunda felç olmuştur bakacak kimsesi de olmayınca Haşim Şeyma hanımın başına kalır aynı evde hem Fikri Bey hem de Haşim kalmaya başlar.

bizim hikaye 30 kasım resmi 4

Filiz artık gerçekleri öğrendiği için polis Cemile gidip uyarılarını dikkate almadığı için polis Cemil’den özür diler Fikret’in ise okuldaki basketbol hocası tarafından ödüllere layık görülmesi Diğer çocuklardan ikisini rahatsız eder. Fikret Okulu arttırmak için bilerek sataşıp kavga çıkartır okul müdürü Fikret’in daha önce ki olayları bildiği için direkt Fikret’i suçlar ancak diğer çocuğun annesi olduğundan fazla iyi niyetli olup olayı aralarında çözeceğini söyleyince müdür de olayı büyütmez. Kadın aslında Filiz’i satmak için aralarını sıcak tutmaya çalışır. Mehtap‘ın aslında kirli bir planı vardır. Akşam Filiz’i yemeğe çağıran Mehtap, Bora’ya satmaya çalışır. Bu sırada Barış içeri girip Bora’yı darp eder. Filiz’i Bora’dan kurtarır. 

Bizim Hikaye 12. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye 12. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu