Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 13. Bölüm Detaylı Özeti #Barış & Filiz?

Bizim Hikaye 13. bölümde neler olacak bizim hikaye 7 Aralık’ta neler olacak Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 13. Bölüm Detaylı  Özeti

Bizim hikaye 7 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 13. Bölümde; Barış filiz’in evinin parasını çıkarmak için araba işine yeniden dönecek Bu surum polis cemil’in kulağına gidecek. Ayla hanım ise Filiz’i daha yakından tanımaya başlayacak. Filiz Evin parasını veren Barış olduğunu öğrenince kabul etmek istemese de eli mahkum mecburen kabul etmek zorunda kalacak.

Bizim Hikaye 13. Bölüm Resmi1

Bizim Hikaye 13. Bölüm de yaşanan olayları anlayabilmek adına bu hafta neler yaşanmıştı kısaca bahsetmek gerekirse Filiz’in oturduğu evin gerçek sahibi Zeliha dedikleri ölmüş bir teyzeler Fikri Bey bu teyzenin yıllarca maaşını almış bir adamdır Zeliha Halanın oğlu Basri Bey yıllarca annesini öldü bilmiş ve yurt dışında yaşamıştır babası ile birlikte ancak babası annesinin yaşadığını söyleyince Basri babasına kızıp annesinin kaldığı evi öğrenci Ancak annesi yakın zamanda vefat etmiştir Basri paragöz bir adamdır annesinin mirasını satıp Burada iş kurmak istemektedir Basri gerçekten her şeyi bilmektedir annesi adına Çünkü beyin yıllarca maaş aldığını dahi bilmektedir çıkmak istemeyen rahmete karşı bunu da koz olarak kullanır.

Bizim Hikaye 13. Bölüm Resmi

Eğer çıkmayıp işi yokuşa sürerlerse belgede sahtecilik ten ve Bunca Yıldır aldığı paraların yasal faizi ile birlikte geri ödemesini sağlayabileceğini söyleyince Filiz bir anda ne yapacağını şaşırmak ve hemen Fikriye gider fikri sıcacık Şükran’ın evinde rahatına bakarken durumu öğrenince gerekiyorsa evi boşaltın şeklindeki tepkisi böyle baba olur mu dedirtiyor insana Filiz Tufan’ın yardımıyla avukatla görüşüp durumu anlattığında avukatın yapacak hiç bir şeylerin olmadığını söyleyince kardeşleri Tedirgin olup sokakta mı kalacağız söylemleri Filiz’i çok derinden yaralar Filiz kiralık ev aramaya başlar ancak ya çok pahalıdır ya da içine girilemeyecek kadar kötüdür.

Bizim Hikaye 13. Bölüm Resmi2

Bu sırada Basri evi boşaltmak için bir kez daha gelir barış kardeşine görünce adamı apar topar dışarı atar Fikri beyin Keyfine diyecek yoktur yediye önünde yemediği arkasında ancak Şeyma’nın artık dışarıya kendi başına çıkıyor olması Fikret Çok tedirgin eder çünkü o halde bulunmasının tek sebebi Şeyma’yı dışarıya adapte etmeye yardımcı olmasıdır Şeyma kendi başına sokağa çıkıp beyaz eşya dükkanında ürünlere baktığı sırada kamyon bir anda içeri dalar ve kaza yapar Şeyma olduğu yerde kala kalır Fikri Bey ve kazayı görünce Şeyma’yı hemen kazanma halinden çıkartır eve getirir Şeyma Hanım dili tutulmuş casına konuşamıyordur.

Bizim Hikaye 13. Bölüm Resmi3

Basri bu sefer Filiz’in kaldığı eve arkadaşı ile gelmiş ve evi boşaltmalarını istemektedir. Bahsi biraz da kabuğu konuşunca rahmet dayanamayıp kavga eder üstüne Hikmet de kavgaya karışınca olay büyür Tufan ve barış kavgayı ayırırlar Barış olayın gerçek yüzünü anlayınca ev sahibine gizlice gidip evi 3 katına satın almak istediğini söyler Adam zaten paragöz olduğu için bu teklifi kabul eder. Üniversite hocası Erkan Bey matematik yarışmaları için rahmeti bu yarışmaya katılmak için teklifte bulunur ve karşılığında 1. Olarak kazanabilirse  bin TL para ödülü olduğunu söyleyince Rahmet hemen kabul eder rahmet hemen yarışmaya takım olarak katılacakları arkadaşları ile tanışmaya giderler Barış yani savaş filmi kurtarmak için annesinden para istemişti Ancak annesi ileri geri konuşunca Barış yeniden Araba işine girmeye karar verir

Bizim Hikaye 13. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu