Bizim Hikaye 15. Bölüm Detaylı Özeti #Barış Geri Gelecek Mi?

Bizim Hikaye 15. Bölümde Neler Olacak? Bizim Hikaye 21 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 15. Bölüm Detaylı Özeti

Fox tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin 21 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 15. Bölümünde; Barış yani Savaş Polis Cemil’in baskısı ile her şeyi zirvede bırakıp gider. Fikri, Haşim sayesinde Şeyma’nın evinden kovulmasının acısını çıkarmak ve gerçekleri göstermek için Fikri Haşim’e oyun oynayacak. Tülay hamile kalmak için koca karı tabir edilen ilaçlara yönelecek. Tülay kullandığı ilaçlarla hiç istemediği bir yan etki ile karşılaşacak. 

Bizim Hikaye dizisinin 15. bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsetmek gerekirse, Polis Cemil Rahmet ve Hikmet’i çalıntı arabanın içerisinde yakalar. Cemil, bu işin arkasında kesinlikle Barış’ın haberinin olduğunu bildiği için ekip arkadaşına Rahmet ve Hikmet’i arabayı çalan değil bulan olarak rapora yazmak istediğini söyler.  Ekip arkadaşının pek de gönlü olmasa da kabul eder. Cemil Rahmet ve Hikmeti olayın faili değil şahidi olarak ifadelerini alırlar. Barış da bu sırada Ali’den haber gelir ve arabayı çocuklara verdiğini ama çocuklarda polise yakalandığını Barış daha karakola girmeden öğrenir.

Barış karakolda Cemil’in yanına gider. Cemil Barış’ın yanına gelmesine bu ne öz güven diyerek çıkışır. Barış, Cemil’e ne istersen yapacağını deyince Cemil buralardan gitme şartı ile Rahmet ve Hikmet’i  serbest bırakacağına söz verir. Rahmet, Müjde’den verdiği sorunun doğru cevabı karşılığında anlaştıkları parayı ister. Müjde soruların cevaplarının yanlış olduğunu o yüzden para vermediklerini söyler. Rahmet’in tüm hayalleri yıkılır. Fikri, Şeyma’nın evinde eski eşinin felç olmadığını kanıtlamak için gıdıklamaya başlar. Haşim Felç gibi rol yapmaya devam eder. Fikri, Haşim’in yürüğünü kanıtlamak için yüzüne su sıkar. Ancak Haşim felç olmadığını belli etmez.

Şeyma da bütün suçu Fikri’ye atar. Üniversite hocası Rahmet’i okul çıkışında yakalar. Soruların cevabını sattığını öğrendiğini söyler. Rahmet paraya ihtiyacı olduğunu o sebeple sattığı ayrıca soruyu doğru cevaplayamadığın ve sandığı gibi biri olmadığını hacaya söyler. Hoca bu iş tatlılıkla çözülmeyecek diyerek Rahmet’in yanından ayrılır. Hikmet, Esra’nın kendisine karşı ilgisiz ve alakasız olmasını yediremeyip istifa etmeye gider. Esra yanlışlıkla cüzdanını yere düşürür. Hikmet cüzdanın içerisinde kendisinin yazdığı mektubu bulur ve istifa etmekten vaz geçer. Erkan hoca Rahmet’in evde olmadığı bir vakit eve gelir ve Rahmet’in başkalarının yerine sınava girdiğini üstüne matematik yarışmasının sorularını para karşılığında sattığını söyler.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Rahmet eve geldiğinde Filiz Rahmet’i sorguya çeker. Rahmet yaptığının yanlış olduğunu bildiğini ama bu kafa ile gidersek çok aç kalır demesi üzerine Filiz Rahmet’e tokat atar.  Rahmet öfke ile evden çıkıp bahçede ağlamaya başlar. Barış da Rahmet’in ağladığını görünce yanına gidip derdini paylaşmasını ister. Rahmet de gerçekleri anlatıp ablasının haklı olduğunu ve kendisini de bu tokadı hak ettiğini söyler. Barış da Rahmet’i alıp eve geri getirir. Rahmet ile Filiz’i barıştır. Sabah olduğunda Hikmet’in attığı mesajları görür ve kim olduğunu sorar.

Bizim Hikaye 15. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın