Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 17. Bölüm 4 Ocak 2018

Bizim Hikaye 17. bölümde Neler Olacak? Bizim Hikaye 4 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 17. Bölüm Detaylı Özeti

Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye Dizisinin 4 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 17. Bölümünde, Barış yani Savaş Tufan’ın araması ile Filiz’in Polis Cemil ile nişanlandığını gözleri ile görüp yıkılır. Filiz bütün bunları kardeşlerini kurtarmak için yapsa da sevgiye aska ihanet etmiştir. Sizler Filizin yerinde olsaydınız ne yapardınız? 

Bizim Hikaye 17. Bölüm Resmi

Bizim Hikaye 17. Bölümde Neler Olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsetmek gerekirse; Filiz kardeşlerini geri alabilmek adına ailede bir büyüğün kendi sorumluluklarını kabul edebilecek veya düzenli geliri olan biri ile evlendiği takdirde kardeşlerini alabileceğini söyleyince Filiz Barış yani Savaş’ın yokluğunda tek evlenebileceği ve kendisinden hoşlanan Polis Cemil vardır. Filiz son çare Cemil’in yanına gidip evlenmek istediğini söyler. Cemil olayı yalnış anlar. Filiz kendisinden hoşlandığını ve o yüzden evlenmek sitediğini düşünür ama gerçek çok farklı.

 

Bizim Hikaye 17. Bölüm Resmi1

 

Polis Cemil gerçeği bilse bile ileride sever diyerek gene evlenir. Bu arada Barış’da yanında bulunan yaşlı komşusunun sözlerini dinleyip sevdiğine, Filiz’e dönmeye karar verir. Barış dönmek için Filiz Arar, ancak Filiz artık hayatımızda yoksun diyerek Barış’ı reddeder. Barış dayanamayıp Filiz’in kapısına kadar gider, ancak Filiz bir kere kararını vermiştir. Barış bütün olayı kontrol altına almak için Tufan’la müsait bir yerde görüşürür. Barış Tufan’a  tüm gerçekleri  anlatır. Yani araba hırsızı olduğunu ve gitmesinin sebebinin tamamen Filiz’in kardeşlerinin ceza evine girmemesi için gittiğini söyler. Tufan, Sen nasıl bir insansın Filiz’in hayatından çık diyerek gider.

Bizim Hikaye 17. Bölüm Resmi2

Barış Tufan’dan da destek göremeyince bu işi gizliden yapmaya karar verir. Sorumsuz Baba Fikri’nin yanına gidip mahkemede velayet davasında karşı çıkmadığı takdirde aldığı evin anahtarını Fikriye vereceğini söyler. Fikri sıcak teklifi duyunca hemen kabul eder. Barış güvence olsun diye Fikriye bir otele yerleştirir. Yetimhanede sıkıntıları Fikret çekmektedir. Oda arkadaşları Fikret’i hep Aşağılar en son Fikret dayanamayıp oda arkadaşlarıyla kavga eder. Fikret kavga ettiğini abisi Rahmet’e haber vermek için gittiğinde yetimhaneden kaçtığını ama geri geleceğini öğrenir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu